Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma dìcséretet kaptunk a...

Ma dìcséretet kaptunk a suliban a tanároktól. Titeket milyen érzés fog el, ha eképpen járnak el irányotokban? (17/F)

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na mindegy, attól még, hogy a körítés szar attól a kérdésre lehet normálisan válaszolni.


Jól esik.

2020. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
na persze tánciskola. ezt már buktad. am erre mit kellene válaszolni? biztos sz@rul esik ha megdicsérik az embert :D
2020. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

Suliban a tanároktól


Ez nem úgy hangzik mint egy tánciskola....

Áh hagyd, próbálkozz hétfő este

2020. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna hogy erre a költői kérdésre tényleg vársz választ. Netán nem tudod mit válaszol erre MINDEN ember? :D
2020. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább úgy írtad volna, hogy a munkahelyen a főnöktől és akkor valamennyire hihetőbb, de sok értelme akkor se lett volna a kérdésnek.
2020. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hogy milyen érzés az függ attól, rászolgáltam e a dícséretre.


Gondolj bele, ha valami miatt a tanárok azt hiszik, hogy én is beleadtam apait-anyait, eléggé kellemetlen érzés, amikor dícséretet kapok, holott mások végezték a munkát. Tegyük fel, egy téli ünnepséget szervezett két lány és, mivel sokat lógok velük, a tabárok automatikusan azt hiszik, hogy én is szerveztem, holott egy lufit se fújtam fel. Nos ebben az esetben eléggé kellemetlen érzés lenne a dicséret, el se fogadnám.


Ha viszont úgy kapok dicséretet, hogy rá is szolgáltam, az jó érzés.


Én sok dicséretet kaptam, szorgalmas gyerek voltam, aktív, emellett énekkarra is jártam és az énekkarosok automatikusan kaptak dicséreteket, amikor felléptek valami nagyobb eseményen.


A hátrány az volt, hogy idővel már beleszoktak a szülők és otthon büöszkén megmutattam ők pedig nem reagáltak olyan lelkesek, mint a kezdetekben. Mázlista vagyok, hogy ez volt a legnagyobb gondom. <3


Kérdező, kedves. Neked milyen érzés volt a dicséretet megkapni? Miért kaptátok a dicséretet?

2020. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az első, amire gondol mindenki, hogy a dicséretet csak jól fogadja a nebuló. Természetesen ki ne örülne a pirossal írt üzenetnek?


Viszont, ha kicsit mélyebbre ásunk, megértjük, miért is átmeneti ez a büszkeség, ez az öröm. Az ember nem fogadja jól a dicséretet, szóval egy gyerek is hamar talál valami indokot, hogy az boldogsága hamar elmúljon.


Szeretnék csatolni egy linket egy érdekes cikkel a témával kapcsolatban.


[link]

2020. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!