Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van ez? Már kicsinál ez...

Miért van ez? Már kicsinál ez az érzés.

Figyelt kérdés

Akárhányszor nem megyek iskolába, pl. Dolgom van, beteg vagyok egész nap kattogok, mi mehet épp az iskolában. Mindig félek, hogy felhozódok témának, mert az osztálytársaim es a tanáraim nagyon szeretnek pletykálni. Vagy mi van ha épp lejárnak mindennek

? 1 barátnőm van az osztályban, sokszor bántanak. Ez a szorongás úgy érzem megfolyt. Tudnátok valami tanácsot adni?

16/lány



2019. márc. 18. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
16 évesen milyen dolgod van, hogy nem mész iskolába? Iskolaköteles vagy!
2019. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl mennem kell ma fogorvoshoz.nem szoktam lógni, a szüleim nem engedik.
2019. márc. 18. 08:58
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindenesetre félreérthetően írtad. De fogorvos van suli után is.
2019. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért szenvedjek fájó foggal egész nap az iskolában? Miért kötsz belém? Miért magyarázkodjak neked? :) egy kérdést tettem fel. Ez az oldal arra való. Bocsáss már meg. Ha nem tudsz szépen válaszolni akkor kérlek ne írj sehogy. Nincs szükségem a kötekedős emberekre.
2019. márc. 18. 09:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneken aggodsz?

Mi lesz kesőbb?

Csak arra gondolj, hogy 5 év mulva a nevüket is elfelejted.

Mást ugyanúgy kibészélnek a hatuk mögött.

2019. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyet tudok érteni. Most így 29 éves fejjel rég nem foglalkoztat, hogy ki hogyan szólt hozzám, hogy viselkedett, kibeszélt e a hátam mögött, stb. a gimiben.


Az idő megoldja.

2019. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

csak hogy egy kis mosolyt csaljak az arcodra... emellett szerintem nagyon igaz! :)


[link]

2019. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszaitokat! 😊
2019. márc. 18. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolóval ne foglalkozz. Mindenre van kifogása...
2019. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szintén így voltam/vagyok ezzel így is :)

Pletykás osztály, megy a szarkavarás ezerrel itt is.

De nem szabad velük foglalkozni! Lehet hogy pletykálnak, kibeszélnek...És? Az ilyen emberek mindenkivel ezt teszik. Saját magukat minősítik vele, és nem téged. Ha jól értettem akkor te sem vagy túl bizalmas kapcsolatban az osztálytársaiddal, tehát valójában nem is ismerhetnek téged igazán. Akkor hogyan tudnának véleményt alkotni rólad? Alaptalanul, maximum.

Ha a szorongásod állandósult akkor érdemes felkeresned egy szakembert aki tud segíteni, ha jól tudom ma már az összes iskolában van iskolapszichológus. Nekem sokat segített.

De a jó megoldás valóban az, ha megtanulod elengedni ezeket a megjegyzéseket. Ha mindenki magára venné az osztálytársai, kollégái alaptalan mocskolódását az emberiség nagy része a zárt osztályon csücsülne.

Ehhez mondjuk én hozzátenném a saját tanulságos történetemet: Szintén szorongtam a mai nap előtt is, ezelőtt egy hétig nem voltam az iskola közelébe. Én alapvetően egy szorongósabb, pánikolós ember vagyok, így már előre gondolkodtam - Ha bemegyek az iskolába biztos nekem fognak állni, biztos ki fognak csinálni.

Teljesen alaptalan volt, egész nap jól megvoltam az osztállyal. Teljesen alaptalan volt a szorongásom miatta.

Csak engedd el, egyik füleden be a másikon ki.

Ha gondolod írhatsz ^^

2019. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!