Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Állandóan csesztetnek az...

Állandóan csesztetnek az osztálytársaim, már nem bírom! Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Folyamatosan az megy, hogy Tibi így, Tibi úgy. Van pár gyerek, akiről tudom, hogy drogozik, meg is látszik rajta és ők, emg még szinte az egész osztály úgy jön ,hogy Mivan Tibiiiiiiiiiii???? Így elnyújtva. Meg állandóan teledobálják a kapucnimat zsebkendővel. És olyan szemetek, hogy rám fognak akkora hülyeségeket, amiknek még a létezését se hiszi el a tanár, de egyből engem vesznek elő. Meg sokat vagyok mostanában beteg, és teljesen normális, hogy 1-2 hetet hiányzok egy tél alatt, de náluk, egyből az megy, hogy az ofőnek azt msélik ,hogy Ja, ő mondta, hogy azért nem jön, mert nem akar dogát írni. És tudja az ofőm, hogy beteg vagyok, emrt anyám felhívta. De amikor meg az ofő mondja, hogy hagyjátok béként, akkor meg azért piszkálnak, hogy jajjj kislány tanárnéni megvéd. Ja és nem kértem az ofőtől semmit. Meg a hátam mögött melegnek tartanak.


Arról nem beszélve, hogy hülyének állítanak be minden tanár előtt, pl ilyenekkel. Ofő kérdezi, hogy miért nem beszélgettek vele? (velem) Mondják, hogy hát azért, mert ő senkivel nem beszélget, mindenkit utál, soha nem akar semmiben együttműködni. ezt mind a hátam mögött, amikor pl beteg vagyok. Amikor meg ugye engem kérdez az ofő, akkor mondom el az igazságot. Beszélgeténk én, csak elküldenek, mondják, hogy menjél máshova rontani a levegőt. Értitek? Ilyen szemetek. Annyira ideges vagyok az iskolában. És ez már a 3. iskola. Mindenhol ez megy?


2020. jan. 10. 15:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
16%
Lol most latom azt a valaszod, hogy nincsenek kapcsolataid megveretni a tobbit, az a baj. Hat tudod, meg is erdemled, hogy kikozositenek, en is szo patnalak ahol tudlak.:DDDDD
2020. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Hát a végén az lesz. Tegnap már vérzett is az orrom.. Ő nekik ez jó szórakozás, végülis megtehetem, hogy nem érdekel, igazából nem is fáj, sőt. Egyáltalán nem fáj, nem vagyok gyenge különc gyerek, Épp ezért furcsa.. Nem is vagoyk haragtartó. Én ha első órában megvernek, a nap végén már nincs is kedvem szólni anyámnak. mert annyira nem érdekel. Csak rossz az a tudat, hogy beszélnek a hátam mögött. És ráadásul hülyeséget. Amit a 95%a komolyan vesz és csak az az 5 % nevet rajta. Ebből lesznek az öngyilkosságok, mert az egész iskola tudni fogja, hogy Leszbikus vagy, és már nincsen senki, akire számíthatsz. (Most a lányok szemszögéből)
2020. jan. 10. 16:20
 13/36 anonim ***** válasza:
Azelőtt szólj mielőtt az egész iskola azt hiszi, hogy meleg vagy. Simán elterjesztik viccből, ha unatkoznak vagy vissza szólsz nekik. Felnőttel beszélj és az igazgatóval vagy osztály főnököddel, ez komoly téma!!!
2020. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem, hogy velem van a baj, mert nem az a rossz, aki nem akar hulla részeg lenni minden nap, bunkó lenni a tanárral és még sorolhatnám. Mert nekem eszembe nem jutna, hogy flegmázzak egy taárral. Soha nem tettem ilyet, és mást sem bántottam. Na ehez gyengének érzem magam. Nem tudnék ártani senkinek, még ha muszály is lenne... Rosszul fogalmazok tudom, de azért csak megérted, hogy mit akarok kinyögni nem?
2020. jan. 10. 16:23
 15/36 A kérdező kommentje:
9-es. Esély nincs rá, hogy fel legyenek jeéentve, mert olyanok! Olyan "bűnöző" hajlamaik vannak, úgy kimagyarázzák magukat, elhitetik, hogy ők a jószívű bárányok, akik a nyájhoz tartoznak én meg a csendesgyilkos farkas.
2020. jan. 10. 16:25
 16/36 anonim ***** válasza:
Jó gyerek vagy és ennyi. Nem pedig egy tipikus hulladék aki játssza a fejét, hogy menő legyen ezért választottak ki téged. Ha úgy vagy vele, hogy nem érdekel csak zavar az nagyon nagy baj. Ez nagyon súlyos ügy.
2020. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
26%

Na akkor tisztazzunk valamit mert valószínű hogy az előző válaszokat szülők írták. Én egy elég kemény suliba jártam szóval tapasztalatokat írok.

1. Azt csesztetik akit lehet.

2. Lehet hogy tényleg van benned valami ami ellenszenvet vált ki az emberekből.

3. Túl jónak hiszed magad hozzájuk képest.

4. Vamzer vagy. Senki nem szereti a vamzerokat. Ha tanárnak vagy igazgatonak, szülőnek panaszkodsz és ők ezt megtudják, neked véged.


Hogy mit tudsz tenni?

1. Fejezd be a picsogast.

2. Gondold át hogy miért épp téged szivatnak.

3. Próbálj változtatni

+1 ha ez nem megoldás akkor usd ki a legnagyobbat.


Egyébként nekem se vagy szimpatikus az irasodbol és a stilusodbol kifolyólag.

Ne panaszkodj, ne másokat okolja. Szedd össze a tokeid, epitsd a jellemed, kezdj el edzeni.

2020. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Hol van itt helye annak, hogy én nekem mik a hibáim? ENGEM bántanak, megnehezítik az életemet és nem én az övéket. Semmiben nem ártottam nekik, nem vagyok jobb tanuló náluk, nincs mire irigykedniük.
2020. jan. 10. 16:47
 19/36 A kérdező kommentje:
17-es. Ha én lennék a vamzer, akkor nem írnám ide ki. és nem a nevemmel. Méis kit árulok el? Azokat, akik a hátam mögött a TANÁROKNAK beszélnek rólam rosszakat? Amikor szinte sírva jöttem haza általánosban, mert a tanár lecseszett, mert a többiek "beárultak"? Szerinted mégis miért veszem a fáradságot, veszem el az időt a szünetemből, hogy kiírjam ezt?
2020. jan. 10. 16:49
 20/36 A kérdező kommentje:
ja és nem panaszkodom, hanem segítségért fordulok. Ha panaszkodnék azt írném, hogy szerintetek miért ilyen hülye az a taná, aki állandóan rosszabb jegyet ad nekem? Miért nem bírja odaadni azt a fél pontot? Minek kell iskolába járni? Semmi nem jó, nm az én sggem nyalják a tanárok. jajj olyan szar így az élet. Na az a panaszkodás!
2020. jan. 10. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!