Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Állandóan csesztetnek az...

Állandóan csesztetnek az osztálytársaim, már nem bírom! Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Folyamatosan az megy, hogy Tibi így, Tibi úgy. Van pár gyerek, akiről tudom, hogy drogozik, meg is látszik rajta és ők, emg még szinte az egész osztály úgy jön ,hogy Mivan Tibiiiiiiiiiii???? Így elnyújtva. Meg állandóan teledobálják a kapucnimat zsebkendővel. És olyan szemetek, hogy rám fognak akkora hülyeségeket, amiknek még a létezését se hiszi el a tanár, de egyből engem vesznek elő. Meg sokat vagyok mostanában beteg, és teljesen normális, hogy 1-2 hetet hiányzok egy tél alatt, de náluk, egyből az megy, hogy az ofőnek azt msélik ,hogy Ja, ő mondta, hogy azért nem jön, mert nem akar dogát írni. És tudja az ofőm, hogy beteg vagyok, emrt anyám felhívta. De amikor meg az ofő mondja, hogy hagyjátok béként, akkor meg azért piszkálnak, hogy jajjj kislány tanárnéni megvéd. Ja és nem kértem az ofőtől semmit. Meg a hátam mögött melegnek tartanak.


Arról nem beszélve, hogy hülyének állítanak be minden tanár előtt, pl ilyenekkel. Ofő kérdezi, hogy miért nem beszélgettek vele? (velem) Mondják, hogy hát azért, mert ő senkivel nem beszélget, mindenkit utál, soha nem akar semmiben együttműködni. ezt mind a hátam mögött, amikor pl beteg vagyok. Amikor meg ugye engem kérdez az ofő, akkor mondom el az igazságot. Beszélgeténk én, csak elküldenek, mondják, hogy menjél máshova rontani a levegőt. Értitek? Ilyen szemetek. Annyira ideges vagyok az iskolában. És ez már a 3. iskola. Mindenhol ez megy?


2020. jan. 10. 15:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
26%
Kis mimóza lelkűek lepontoztak mert tapasztalatot írtam. Gratulálok! Én végig jártam ezt az utat amit a kérdező. Remélem titeket is elkezd majd szivatni valaki aztán rájöttök hogy a vamzerkodás nem szép dolog és egyáltalán nem célravezető. Jól csináljátok 👏 neveljétek csak bele a gyerekbe ha valami problémája van akkor nehogy megpróbálja megoldani hanem szóljon a szüleinek. Aztán ti vagytok meglepődve ha egy gyerek 30 éves koráig a szuleinel lakik... Kretének
2020. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező!

Tök szép meg minden hogy te nem védekeznek de az életben vannak olyan helyzetek hogy muszaly.

Ha netán feleséged lesz és előtted elkezdik letaperolni akkor azt is vegignezed mert te nem verekszel? Szedd már össze a tokeid. Elárulom hogy ilyen alamuszi gyerekek nem kellenek a csajoknak szóval nem nagyon fenyeget a fenti veszély. Biztos ismered a mondást hogy az erősebb kutya b@$zik...

2020. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
35%
*te nem verekszel
2020. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
67%

Durva belegondolni, hogy van olyan ember, aki a kérdezőt bírálja, mert segítséget kér, nem az aggresszív disznót...


Avagy ember az ilyen?

Rosszabb, mint maga az aggresszív elem. Szerinted 4-5 akár 10 állat ellen mégis hogy védje meg magát?!? Attól lesz "kemény" majd, hogy péppévérik?

Vannak itt bajok a fejben...

2020. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem azért írta ki a kérdést, mert szét verné őket. Egyébként meg milyen kemények vagytok a neten, ha a helyében lennétek meg ugyanúgy ülnétek a padban max beszólnátok nekik és jól szét oltanának zseniális ötlet. Nem vagy töketlen egyáltalán, egy gyerek vagy és olyan problémába ütköztél amit nem tudsz megoldani,szóval törődj bele vagy kérj segítséget, esetleg verd meg őket mint ahogy ez a sok izom Gyuri tenné. Én is végig jártam ezt az utat és én úgy döntöttem, hogy nem szólok. A legszarabb döntés volt, de én tanultam belőle ma pedig már kifejezetten komolynak és menőnek is számítok mások szerint.
2020. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
51%
Nem arról van szó hogy péppé kell őket csapkodni mert lehet nem is tudja, de az nagyobb hiba ha nem üt csak tűri a cseszegetest.
2020. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!