Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez tényleg ennyire menő a mai...

Ez tényleg ennyire menő a mai diákok közt?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy igazgatói intőt a facebookon, mert valami idióta srác pizzát sütött az egyik iskolai gép processzorán. Erre mindenki istenítette érte a srácot. Majd felvállalta, hogy azért is kapott egyet, mert angolórán egy iskolai egeret tettek tönkre felismerhetetlenségig és indukciós sütőt csináltak belőle. MIndenki nevetett és király embernek nyilvánították. Ez tényleg ennyire menő a mai fiatalok körében? Tönkretenni dolgokat?

2020. jan. 26. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a proliknál.
2020. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez ment, pedig én GIMNÁZIUMBA jártam. Nem szakközépbe vagy gyűjtőbe. A város egyik legelőkelőbb gimijébe. Nálunk az volt a menő, hogy összeraktuk a gépeket egy kupacra és azon ültek mint a trónon. Meg dobálták őket, mint valami labda egymásnak. Egérrel kidobóztak. És sorolhatnám. Én nagyon cikinek tartottam, de az iskola 99%-nak ez menőnek számított.
2020. jan. 26. 00:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez is nagyszerűen mutatja a mondás igazát, hogy a diplomához nem adnak észt.

Értsd: csak azért, mert valaki gimis (esetleg később diplomás is lesz), nem azt jelenti, hogy értelmes ember módjára tud viselkedni.

2020. jan. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Legalább van miről pletykálni. :)
2020. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mi a toszt jelent a XXI. században az hogy "előkelő iskola"?


30 ponttal magasabb volt bekerülni oda mint a város többi sulijába? Ettől lesz "előkelő".


Baromi rég volt már 2012, nem emlékszem hogy volt az a központis hülyeség, de nem volt valami eszetlen kemény szűrő. Meg egyébként is, attól miért kerülnének >jól szocializált< emberek egy iskolába, hogy >jó tanulókat< szűrnek egy központi teszttel?


Kb olyan mintha mágnessel akarnék rizsszemeket megtalálni a fűből.

Nem fogok, mert nem a megfelelő módon próbálom.


Ugyanígy nem attól lesz egy iskola "elit", hogy csak azokat engedik be, akik 8. végén 100-ból 95 pontosra írnak meg egy tesztet.

A bebiflázott tananyag nem fedi az illető szociális szintjét...

Még a diploma se jelent semmit se. Akkora surmó prolikkal lehet összefutni még többed éves egyetemisták közt is, hogy a haja leég az embernek.


Na mindegy.


Én soha nem tudok válaszolni az ilyen "Ez most menő a fiatalok körében?" típusú kérdésekre.

A gügye proli kölkök közt igen, az értelmes fiatalok közt nem.

Kb 80-20% a kettőnek az aránya.


(fontos infó: A gazdag gyerek is lehet tenyerestalpas paraszt, szocializációt ugyanis nem kap a márkás cuccok mellé)

2020. jan. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!