Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rossz döntés lenne, ha edzés...

Rossz döntés lenne, ha edzés miatt nem vennék fel egy tantárgyat egyetemen, mert rossz időpontban van?

Figyelt kérdés

18-tól kezdődik 19:30-ig tart az óra,elképzelhető hogy csak ezt az időpontot fogom tudni felvenni,de nekem aznap 19:30-kor edzésem kezdődik.

Szóval mi lenne ha nem venném fel,inkább megcsinálom majd jövőre amikor talán jobb időpontban is fel tudom venni?

Lehet úgyis buknék belőle,ha felvenném



2020. jan. 26. 21:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

És melyik ér többet?

Ha elmondhatom hogy egy tölteléktárgyat időben megcsináltam,vagy ha van egy van egy övfokozatom egy harcművészetből?


Egyetem után meg nem lesz lehetőségem sportolni,mert menni kell vissza vidékre

2020. jan. 27. 14:36
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt így tudod előre, hogy a küzdősport kifúj annyiban, hogy szerzel egy övet, mivel nem lesz lehetőséged későbbiekben űzni akkor fontosabb és értékesebb a tölteléktárgy.

Hiába tölteléktárgy és semmi haszna, krediteket szerzel vele, melyekért elismerés is jár. Akinek nem képes legalább 2 nyomorult kreditet összegyűjteni az nem egyetemre való. Egyébként milyen tantárgyról van szó? Mert ha ilyen kvantummechanikai f**zság lenne megérteném, mert nehéz és csak leterhel de ha valami olyasmi amihez jó fejed van miért ne csinálnád meg? Középiskolában is meg kellett tanulni bukfencezni hiába nem kérte senki vissza. De ahogy érzed, rád bízom.

2020. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

De legalább szerzek vele egy kezdetleges harci tudást.A 3 év amig itt lakok az alatt már lehet elérni valamit.


Magyar állam és jogtörténet.

Olyanokat tanulunk hogy a középkorban mi volt a nádor feladata,szóval totál haszontalan,jelentéktelen dolgok.

2020. jan. 27. 18:38
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A Magyar állam- és jogtörténet egy baromi nehéz tárgy. Mondjuk én jogra jártam, de szórták vele az embereket rendesen. De ezt semminek nevezni mutatja, hogy mennyire nincs még fogalmad a dolgokról.
2020. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Eh... ez nem egészen töltelék tárgy...


Töltelék tárgy pl: a tesi egy mérnöki szakon. De az, h mi volt a nádor szerepe, az általános iskola 7-8 osztály... esetleg 10. gimi, ha annó nem figyeltél. Nem nagyon ismerem a tárgyat, de már ebből kiindulva sem venném félvállról, még így láttatlanban sem.



Amúgy, ahogy látom te már meghoztad a döntést, csak azért jöttél ide hogy igazold azt.

2020. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Basszus :D


Heti 2x jársz 4 hónapja és már eleve tudod hogy a jövőben abba kell hagynod valamikor.


Szóval ebből soha sem lesz profi sport, ami miatt érdemes lenne priorításként kezelni.


Az hogy "harci tudást szerzel" meg az ég világos semmit sem jelent. Nagy esélyel úgy éled le az életed, hogy soha sem támad meg senki sem, hacsak ki nem provokálod.


Ha mégis, akkor is nagy valószínűséggel haszontalan a "harci tudásod", mert lehet kés van nála, többen vannak vagy szimplán csak olyan szinten be van állva, hogy nem érez fájdalmat...

2020. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!