Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik az Origó középfo...

Hogyan zajlik az Origó középfokú szóbeli vizsga?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy pontosan hogyan is zajlik a vizsga?

Az itteni véleményeket olvasva, elvileg bemegyek, köszönök, van egy kötetlen interjús rész (pl. honnan jövök, mik a terveim, stb.), aztán 2 kép közül kell választani, és húzni 1 szituációt. Ez világos. De a képeket mi lapján választom ki? Mármint húzok egy témát, pl. 1. Én és a családom, és azon belül a 2 választható kép közül egyik a 1A: Család-hoz, másik meg a 1B: Családi ünnepek, hagyományok-hoz tartozik? Vagy mindkét kép pl. az 1A Családhoz tartozik? Vagy nem mondják meg a témát, hanem a szimpatikusabb kép alapján én csatolok hozzá 1 témát a megadottakból?

Németből megyek majd, és szeretnék egy kicsi felvilágosítást kapni.

Előre is köszönöm a segítséget!:)



2020. jan. 24. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 4 éve voltam,akkor így volt:

1.kötetlen rész pl. Merre laksz/mivel érkeztél ma ide?

(Ezt nem húzzuk ki,csak simán beszélgetünk)

2.Utána választasz egy másik borítékot vagy számot,aztán egy képet a kettőből (nincs közük az előző témához meg egymáshoz sem mindig) nálam pl.volt egy csónakos,meg egy gyógyszertári kép a fenti kérdések után.

Bármit beszélhetsz a képről,bár vannak azért irányítósabb kérdéseik ha nagyon elkalandoznál a témától.

2020. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!