Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki írásbeli vizsgára...

Ha valaki írásbeli vizsgára később ér be, miért kivételeznek vele mikor le se ülhetne a szabályzat szerint?

Figyelt kérdés

Egyetem írásbeli vizsga. A szabályzat nagyon egyszerű pontosan kell érkezni , max 5 perc késés engedélyezett, akii ennél többet késik, az elveszíti a vizsgajogosultságát-magyarul irány a pótvizsga.

Megjön egy liba 20 perc késéssel, és leül. Senki se szól neki semmit. Ugyanúgy megkapja a tesztlapot és kész.

Ilyenkor kinek a dolga lenne intézkedni? Mert annak akinek a dolga lenne (vizsgafelügyelő ) az csak lapít.

Ha meg én szólok, egy másik vizsgázó még én lennék a gonosz mi közöd hozzá stb.


2020. jan. 28. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Ebben mi a kivételezés? Inkább a szabályok lazábban kezelése, semmi kivétel nincs benne.

2. Ja, egyetemen sokszor kezelik lazán az ilyen idióta szabályozásokat.

3. Miért lesz neked ettől rosszabb?

4. A tanár/vizsgafelügyelő dolga lenne egyébiránt.

2020. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Ebben mi a kivételezés? Inkább a szabályok lazábban kezelése, semmi kivétel nincs benne."


Az a kivételezés hogy láttam már máskor más későt akinek azt mondták hogy sorry, 10 perce megy a vizsga helyből UV.

Ez a kivételezés.

Ennek miért nem mondták ezt?

Ez a kivételezés.

2020. jan. 28. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kivételezés ha ugyan azon vizsgán az egyik embert elküldik a másikat nem.

De én semértem ez miért zavar téged.

2020. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

„Akkor kivételezés ha ugyan azon vizsgán az egyik embert elküldik a másikat nem.“


ne legyünk demagógok, akár ez is megtörténhetett volna zéró következménnyel.

Nemde?


Végül is volt olyan hogy 1 szem ember kedvéért írtak ki egy vizsgát mikor a limit állítólag 10 fő, az meg hogy az az egy szem ember a Rogántóni rokona volt, nyilván véletlen egybeesés csak mi más lenne.

2020. jan. 28. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahh, akár az is megtörténhetett volna, hogy az oktató egy tortából ugrik ki, és mindenkinek ötöst ad. Nem mindegy, hogy mi az, ami akár meg is történhetett volna, de végül nem történt? :D
2020. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én egyetememen külön államvizsgát tartottak 1 szál embernek ráadásul ÁLLAMVIZSGA IDŐSZAKON KÍVÜL. Kitalálod mely intézmény és ki volt ez? Hírekben is benne volt.

Annyit segítek hogy az államvizsgát tevő ifjú titán édesapja egy szemüveges bandzsaszemű állítólagos pénzügyi szakember aki per pill az MNB nevű kis sufnicéget igazgatja.

2020. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Balázska már egyetemre is jár? Hogy van ideje az alapítványi iskola, vendéglátás és a gyári melója melett még egyetemre is? Neki talán nem 24 órából áll a napja?
2020. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Lehet, hogy alapítványi egyetem. :D

2020. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!