Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek "tetszem" a...

Szerintetek "tetszem" a tanárnak, vagy ez a megnyilvánulás a kultúrájuk része?

Figyelt kérdés
Egy Írországból érkezett fiatal tanár is tanít minket angolból. Többször barátságosan megkérdezi, hogy "ennyire hideg van?" amikor órán kabátban vagyok. Van még 2 lány aki szokott fázni.A kabim egy kék majdnem térdig érő pufi, tehát nem kirívó. Szeretne a tanár kevesebb ruhában látni valamiért?.
2020. febr. 8. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet az Ireknel alacsonyabb a hömerseklet es vicces neki hogy a magyarok fàznak 20 fokban.


Vagy zavarja hogy olyan mintha csak azt vàrnàtok mikor lehet màr menni es mikor van mar vege az oranak


Igazabol lehet bizonytalan a magyar kulturaval es szamtalan mindent nem èrthet

2020. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi baratom meg azon hüledezett hogy nalam atlatszok a tanyérok (üveg edenyeim vannak tanyerjaim vannak mint a poharak)Hirtelen ö sem tudta hogy ezt most magyar szokas lenne?:D
2020. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből hogyan jutott eszedbe, hogy tetszel neki?? 😁 egyszerűen fura, ha valaki bent kabátban van.
2020. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb. Minden tanár megkérdezi a lányoktól, akik kabátban ülnek hogy fáznak-e és kétlem hogy az egész tanári kar szerelmes lenne beléjük.
2020. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

"A kabim egy kék majdnem térdig érő pufi, tehát nem kirívó."


Szerintem elég kirívó, ha valaki pufikabátban ül bent az iskolában.

2020. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Inkább csak arra utal, hogy nem illik óran kabátban ülni...
2020. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemhogy tetszel neki, de még feleségül is akar venni. A következtetésed briliáns, csak annyival még ki lehetne egészíteni ezt a "kevesebb ruhában akar látni a tanár" dolgot, hogy egyébként a szemeivel biztosan már meztelenre vetkőztetett, csak ez neki kevés, így ilyen és ehhez hasonló burkolt kérdésekkel próbál arra bírni téged, hogy dobd le a kabátot, hadd lásson belőled többet.
2020. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg a te kultúrád része, hogy azt képzeled, hogy minden tanár meg akar dugni?
2020. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A másik 2, esetenként 3 lánynak még nem szólt. Nekem is barátságosan szól, nem rosszallóan. Rendesen odafigyelek órán, gyakorlatilag a felsőfokú nyelvvizsga kapujában vagyok. Az amúgy nem meleg termet szünetben ki kell szellőztetni, úgyhogy nincs olyan nagy 20 fok, én meg fázós vagyok. Az órai tevékenységemből nem az látszik,hogy unom az egészet és várom az óra végét.
2020. febr. 8. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a tanár lát 3 lányt, akik elég pofátlanul kabátban ülnek az órán, akkor nem fog mindháromhoz külön-külön odamenni megkérdezni, hogy fázik-e, azt gondolja, hogy elég az egyiknek szólni, hogy mindhárom észbe kapjon, hogy mekkora tahó. Te meg ebből azt a következtetést vonod le, hogy azért utalt a kabátodra, mert pucéron akar látni? :D


Legközelebb menj be úgy, hogy semmi nincs rajtad, csak az a kabát, és ha szóvá teszi, dobd le azt a kabátot, és kérdezd meg utána, mi a véleménye a magyar lányok kultúrájáról.

2020. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!