Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan érhetem el, hogy az...

Hogyan érhetem el, hogy az osztálytársaim azt tegyék, amit mondok?

Figyelt kérdés

Minden osztályban van egy vezéregyéniség aki összefogja a csapatot. Nem azért mondom, de nálunk én vagyok ez. Az osztálytársaim nagy része abszolút nem vette komolyan a szalagavatót és már rendezvényeket, úgy alapból az osztály ügyeit is félvállról veszik. Nem nagyképűségből de ha én nem lennék akkor semmit nem tudnának elintézni. Én szervezek szinte mindent. Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy mit tegyek, hogy az osztálytársaim hallgassanak rám és részt vegyenek a közösség munkájában?


18/L



2020. febr. 16. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Ha eddig nem ment, ez a 2 hónap már nem oszt...
2020. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


Már megint te? 🤦‍♀️ Fogd el, hogy nagyképű vagy, és az osztálytársaid nem a kutyáid. Hagyd őket békén.

2020. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha vezéregyéniség vagy/lennél, akkor szót fogadnak a többiek.


Ha csak az szeretnél lenni, akkor ezek szerint nincs rá adottságod.

2020. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Megkaptad a magadét tegnap, csihadj!!

Ne akard átkísérni a vak bácsit a zebrán, ha ő nem akar átmenni!

2020. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

A vezéregyéniség az, aki után automatikusan mennek az emberek, akinek a szava mérvadó, hallgatnak rá. Ha ez nem így van nálad, akkor nem te vagy a vezéregyéniség az osztályban, csak kinevezted saját magad annak, és elvárod, hogy ezek után mindenki igya a szavaidat.

Elhiszem, hogy ez nem túl szimpatikus másoknak.

2020. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem hagyod abba a nagyképűséget csúnyán meg ütheted a bokádat vagy a többiek el vernek vagy vagy ezer féle dolog történhet meg Veled ha ki húzod a gyufát jobb lenne ha be fejeznéd ezt amíg nem késő.
2020. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan nagy vezérke lennél, akkor azt csinálnák, amit mondasz. Pl hogy részt vennének mindenben. De ezek szerint te pont hogy a csicska vagy, aki megcsinál mindent.
2020. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy mit tegyek, hogy az osztálytársaim hallgassanak rám és részt vegyenek a közösség munkájában?


Ostorral, mivel az előző kérdésedben is kiderült, hogy képtelen vagy mások érzelmeivel foglalkozni és ki akarod kényszeríteni, hogy mindenki tiszteljen és a tökéletes szalagavatódat rendezzék.

Erre pedig ez a megfelelő eszköz.


Remélem jó béna lesz a szalagavató.

2020. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel a szalagavató és senkit nem érdekelsz te se, nyugodj le mostmár. 5 oldalnyi választ írtak a korábbi kérdésedhez és mégcsak el sem gondolkodtál rajtuk. Na, ebbôl látszik, hogy 0 önkritika van benned.
2020. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, nincs neked egyetlen igaz (IRL) barátnőd v. barátod, aki elmondaná neked, hogy full gáz, amit művelsz..???
2020. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!