Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kigúnyolnak az osztálytársaim,...

Kigúnyolnak az osztálytársaim, mert tanulok. Hogyan akadályozhatném meg? 17L

Figyelt kérdés
Sokszor felmérő vagy felelés előtt átnézem a leckéket, vagy akkor is, ha nem volt otthon időm tanulni. Mindig megkérdik, hogy mit mind tanulok annyit, vagy csak megjegyzik, hogy már megint tanulok, és emiatt cikiznek meg strébernek tartanak. Otthon inkább pihenek vagy a távolabbi barátaimmal csevegek, mert mikor hazaérek (későn), nincs se kedvem setürelmem tanulni, meg fáradt vagyok. 2. tanuló vagyok az osztályban, majdnem mindenből 5-ös. Terveim még nincsenek, hogy a jövőben mivel szeretnék foglalkozni, de be szeretnék jutni egy jó egyetemre

2015. márc. 11. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

De kis szorgalmas vagy ^^


En megadnam neked evvegere az 5-ost mindenbol :)

2015. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Quasar07 ***** válasza:
6%
Ne tanulj.
2015. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Ezek hülyék :) Ez inkább a lustaság jele, nem a stréberségé. Én is ilyen voltam, otthon max. elolvastam az anyagot, már ha egyáltalán, aztán óra előtt a szünetben próbáltam elsajátítani... És mikor a matekházit a nagyszünetben másoltam a padszomszédról :)

Ha a ti osztályotokban úgy általában nem szoktak tanulni, és menő teljesen kukán állni a tábla előtt feleletkor, akkor lehet, hogy nagyon rossz osztályba jársz.

Ne foglalkozz velük, vedd poénra, vágj vissza valami szellemességgel, és véletlenül se mutasd ki, hogy megbántanak, aztán majd csak megunják és leszállnak rólad.

2015. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért jársz suliba, hogy tanulj! ne érdekeljen a véleményük :)
2015. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Tyű mintha csak magamat olvastam volna. Mindig szünetben próbáltam tanulni. Kaptam is hogy ugyan mit csinalok stb..... Bar én nem voltam osztályelső se masodik...csak 5.... a 30bol.

No de a lényeg,jol irták ne mutasd ki. Vagj vissza. Én olyanokat mondtam hogy

kiskoromban megtanultam olvasni, csak gyakorlok,(a bunkobbaknak mondtam ugy hogy "tudod,én megtanultam olvasni")

Muszály megszámolnom a betűket

Kapokegy 5ezrest ha 5ös lesz a dolim(sosem kaptam zsét a tanulásért a szüleimtől)

Ugy tudom hogy a suliba azért kell járni,hogy tanuljunk,ne wéccét pucoljak felnőt koromva,ill te wéccét akarsz pucolni ha befejezted a sulit?Nem?Akkor üjl le te is inkabb tanulni.

Én nagyon szutyok osztalyba jártam.Jo tanulo volt a nagyja de bitang bunkók.

3-4volt normalis. Ne foglalkozz veluk amugy mert még egy év van érettségiig és utánna ugysem szekálnak többet.Nem miattuk jársz abba a suliba és nem érnek annyit hogy a tehátralévő életed a jövőd befolyásolhassák. Jo esetben még 73évet élsz, ebböl csk pár év van még arra hogy megalapozd a többit.Miattuk ne cseszd el.Tanulj normalisan sz.rd le a többit.

2015. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül őket, tekints előre és gondolj bele: te mit fogsz elérni a tanulással, és ezzel állítsd szembe ezt:ők mit érnek el a lustasággal és azzal, hogy sz*rnak bele mindenbe
2015. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Játszd el a hulyét.

-Ki tanul?

-Te!

-Én?

-Igen.

-Nem, én most Facebookozok.

-Mi van?

-Most csináltam egy selfiet...


Vagy akármilyen hasonló terelést.

2015. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz az ilyen nyomorékokkal :)
2015. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálják, mert irigyek a jó jegyeidre. Meg azért is, mert ők nem tanulnak, és nem tudják elképzelni, milyen az ha valaki lelkiismeretes, és szeret tanulni. Te a jövőben egyetemen fogsz tanulni, míg a lustább osztálytársaid ki tudja, mire viszik majd, már ha viszk egyáltalán valamire az életben. Én is csak azt tudom mondani: ne foglalkozz velük.
2015. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!