Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináltam rosszul?

Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, most kerültünk egy osztályba, és egyből megtaláltuk a közös hangot, sokáig jóban voltunk. Mivel neki barátnője van, soha nem gondoltam rá "úgy", azonban az iskolakezdés óta eltávolodtunk. Most (kb a hetekben) ismét elkezdtünk beszélgetni, egy csapatban voltunk órákon, vagy páros munkában, és megint olyan volt, mint régen. Nevettünk, meg viccelődtünk, beszélgettünk a szünetben is, meg ilyenek, azután ez az egyik napról a másikra megszakadt. Újra elkezdett távolodni tőlem, pedig semmit sem tettem ellene. Ezelőtt mindig összenevettünk órán, ha valami vicces történt, illetve még mielőtt ismét jóban lettünk volna, észrevettem, hogyha ránézek, mindig azon kapom, hogy engem néz, az én reakciómat lesi stb... Most pedig semmi, holott már azt hittem, ismét jóban leszünk. Egyik napról a másikra megváltozott, kerülni kezdett, holnap nem is jön iskolába. Nem tehetek róla, csak magamat tudom okolni emiatt. Csak nem tudom, hogy mit csináltam rosszul, hogy így kezdett viselkedni.

2020. febr. 19. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg semmit. De akkor fog kiderülni ha rákérdezel. Nekem eleve ez kicsit többnek tűnik mint barátságnak. (ha még mindig van barátnője akár ő is fúrhat, mert féltékeny, talán nem is ok nélkül)
2020. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnő rövid pórázon tartja.
2020. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Van egy fiú osztálytársam, most kerültünk egy osztályba"


Na itt választ is kapsz a kérdésedre.


Ez általában így működik. Egy új helyen az elején mindig azzal az emberrel barátkozik a másik, akivel tud beszélgetni. Aztán elkezdenek nyitni mások őfelé és ő ezt viszonozza, ezért tűnik úgy, hogy elhagyja azt, akivel jóban volt.


Nekem is volt, hogy évekkel ezelőtt, kilencedikben valakivel elvoltam, mert egymás mellett ültünk és senkit se ismertünk. Majd jöttek tőle a "most ezt a feladatot szeretném Mariékkal csinálni", "most Pistáékkal megyek szünetre" megnyílvánulásai meg nem beszélt velem vagy hamar lepattintott. Nem utálatból, egyszerűen csak kialakította épp a baráti körét.


Előtte volt, hogy egy kedves barátommal kerültünk egy suliba (csak 2 külön osztályba) és tanév elején pár hetet együtt voltunk minden szünetben, majd elkezdett nem megjelenni a találkozókon, nem beszélgetett velem, mert közben talált barátokat az osztályából.


Ez így természetes.


Mint ahogy az is, hogy a gimis barátságok folyamatosan változnak. Nekem olyanok (is) a haverjaim lettek gimi végére, akik kilencedikben távolságtartóak voltak velem. Gimi végére kb mindenki másnak volt a barátja. Még olyan haverpáros is szétment, akik szerintem előtte a wc-n is egymás kezét fogták és azt hittük a gyerekeiket egymásról nevezik majd el, de olyan barátságok is születtek, hogy azok az emberek kb hozzá se szóltak a másikhoz kilencedikben.


A szerepek is megváltoztak; az osztály két menőarca idővel lett egy-egy átlagos, zárkózott gyerek, egy db igen jó barátnővel.

2020. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem gondoltál rá "úgy", hát teljesen meg vagy menve, hogy nem a tiéd már a figyelme. Gondolom azért távolodik, mert rájött, hogy ez így nem frankó és ő meg nem valami gerinctelen kis nyomi, hanem tartja magát ahhoz, hogy barátnője van. Engedd el. Majd, ha te jobban kellesz neki, akkor keresni fog.
2020. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!