Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltam rosszúl?

Mit csináltam rosszúl?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom egy éve lassan.Sajnos nem túl gyakran jövök haza.4-5 havonta 2 hétre. Az első itthonlétnél tök jó volt minden, barátokkal találkozás,beszélgetések,közös programok.. (ugyan ez másodjára is). De valami oknál fogva az utolsó itthonlétem alatt azt vettem észre, hogy minden barátomnak van valakije és engem hanyagolnak, ha én nem keresem őket akkor nem is beszélnénk. Egy lány ennyire megtudja változtatni az embert, hogy a saját barátjával se foglalkozik? Így elfogom veszíteni őket? Nagyon félek,hogy egyedül maradok..

2018. szept. 5. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Hosszú Ú-val írtad a "rosszúlt" Azt csináltad rosszul.
2018. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Imádom az ilyen bunkó válaszokat..Mit keresnek az ilyenek itt nem is értem

Am igen,egy friss kapcsolat megváltoztat mindenkit..hirtelen senkise lesz fontosncsak Ő.

2018. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy keresnek itt, hogy a kedves gyik az értelmes embereket letiltogatja aztán vagy megy a tor-ra vagy sz*rik bele. De amúgy meg aki igazán értelmes csak röhög a sok h*lye válaszon.
2018. szept. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is imádom a bunkó válaszokon való háborgást:D Ezért válaszolok bunkón. :D
2018. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!