Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan építsem le a "barátaimat"?

Hogyan építsem le a "barátaimat"?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy még gimi (hatosztályos) elején összebarátkoztam két lánnyal, akikkel most, kilencedikben már nem nagyon találom a közös hangot. A problémám velük, hogy mindketten alpárian viselkednek és elég igénytelenek, az egyikük büdös is, a másik pedig állandóan Hitlerről és a 2. Világháborúról beszél. Az első lánnyal pedig nem lehet szinte semmiről sem beszélni, és folyamatosan direkt félreért mindent és azt hiszi, ez vicces.

Összegezve, már nem szeretnék velük barátkozni. Viszont nehéz a helyzet, ugyanis az osztálytársaim.

Voltak már próbálkozásaim, például leültem más mellé vagy egyedül egy olyan helyre, amit nem szeretnek. Több időt töltöttem mások társaságában, öket pedig próbáltam kerülni. De egyszerűen nem jön össze, mert néhány nap múlva megint ugyan ott vagyunk.

Lehetőleg sértődés és harag nélkül akarom leépíteni őket, hiszen még 3 és fél évig össze leszek zárva velük.


Köszönöm annak, aki elolvasta és esetleg megoldást is tud!



2020. febr. 28. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Just ignore them, girl ;)


Mindent félretéve a legjobb az, ha le se sz@rod őket, mert haragnak semmi értelme még 3 évig, kislány. Tégy úgy, mintha csak "sima" osztálytársak lennének!

2020. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg velük szépen elbeszélgetni, hogy változtassanak a viselkedésükön, de ha ez nem megy mert osztálytársaid akkor próbáld meg őket osztálytársként kezelni.
2020. febr. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az elején mikor olvastam csak én kezdtem el nevetni?

Bocsi kérdező.

Egyépként mond nekik hogy nem szeretnék veletek lenni száljatok le rólam és meg van oldva. Ha nem szállnak le akkor meg durvábban mond

2020. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!