Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántanak az osztálytársa...

AlexBlake kérdése:

Miért bántanak az osztálytársaim a barátaimat és engem amikor még csak nem is mondunk nekik semmi rosszat?

Figyelt kérdés

Amikor szünetben kimegyek a barátaimmal a többiek kitalálják, hogy itt volt az o.főnök és azt mondata hogyha nem "nyaljuk fel" az osztályt akk osztályfőnökit kapunk, szeméttel dobálnak, strébernek csúfolnak, mert mi vagyunk a legjobb tanulók és amikor meg dogát írunk mind mellénk akarnak űlni, nyominak tartanak, kócos fejűnek is szólítottak már, ha a barátnőmet felhívja az anyja őt azért kicsúfolják, a másik barátnőm meg még nem szedi a szemöldökét és őt azért is csúfolják, ha ünneplőbe kell menni és mi nem sportcipőt hanem ünneplőcipőt viselünk akk azt mondják, hogy: elegancia honnan van a cipőtök az őskorból? És ez a dolog egy nagymenő lány miatt van mert félnek hogy az a lány őket is kicsúfolja, holott amikor nincs ott az a főkolompos lány a többiek barátságosak és tök fejűek velünk. Múltkor közöltem a főkolompossal hogy hamarosan beverek neki de úgy hogy pár hónapig nem is kell festenie a szemét mert alap lila lesz, erre ő: jaj de gyerekes vagy már látom te is 40 éves korodig szűz maradsz. Nem merünk szólni senkinek mert alattunk egy évfolyammal lévő fiút is csúfolt és ő pedig beköpte utána falhoz szorította a fejét a főkolompos és állítólag folytogatta is.


Itt már csak az iskola váltás lehet jó megoldás?



2014. ápr. 21. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem beszeljetek errol az osztalyfonokkel, azert van hogy ezeket elsimitsa. Amugy ezek akik ennyire butak nem fogjak semmire vinni az eletben, egy mekiben vegzik majd.
2014. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy mekis poént akartam elsütni. Mondd neki, hogy te nem leszel negyven éves korodig szűz, viszont rá ígéretes krumplisütői karrier vár.
2014. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bátorítson az, hogy ameddig útálnak(és persze rólad beszélnek), addig valamit jól csinálsz és csak azért nem hagynak, mert félnek, hogy besülnek veled szemben. ^-^ Ez alap iskolai viselkedés.

Viszont ez elég komolynak látszik. Szerintem jól tennèd, ha szólnál a szüleidnek és a barátaid is az ő szüleinek. Ha ez nem hoz végleges megoldást, értesítsd az osztályfőnöködet, a tanári kart, esetleg az igazgatót avagy a kiscsaj anyját.

Ha végképp nem tapasztalható haladás csak akkor gondolkozz el az iskolaváltásról.

Mindenképpen értesíts a fejleményekről. Tanácsért vagy ha bármi gond van írj nyugodtan privibe. Drukkolok^^

2014. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy csaj folytogat egy csávót meg a fejét a falhoz szorítja, mivan?

Minimum ellökném, vagy adnék neki egy istenes pofont.

Bár nőket! nem ütnék meg de ilyen fogyatékos kis ku*rvákat simán.

Nálunk is vannak ilyenek pedig középiskola 11. osztály.

De amíg engem nem csesztet senki nem érdekel.

Szóval legyél ember és üsd meg végre, persze előbb próbáld meg az osztályfőnököt. És ha sulit váltasz akkor is adj neki.

2014. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert eddig terjed az intelligenciájuk.
2014. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóltunk az ofőnek és ő rendbe tette. Azóta nem is nyaggatt és elmondta nekünk hogy csak irigy mert nekünk olyan szépnek tűnik az életünk az ő szemszögéből ezért választott ki minket. Mindenki meglepetésére egyre többett beszélünk és nem úgy ahogy régebben.
2014. ápr. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!