Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az iskolában...

Mit csináljak ha az iskolában piszkálnak engem, és a barátaimat mert szeretjük az Így neveld a sárkányodat c. Filmet?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, hatodikos. Az osztályunkban a fiúk két csapatra vannak osztva. Van a menő csapat, és van a lúzer csapat, aminek úgymond én vagyok a "főnöke". A menő csapat tagjai mindig piszkálnak minket mert szeretjük azokat a "hülye" sárkányokat. Egyik barátomat már régóta piszkálják, csesztetik. Szívesen elverném őket, de ők erősebbek. Eddig hagytam, de most már nem fogom. A tettek mezejére kell lépnem! Már azon is gondolkodtam hogy megöljem őket, de az már elég morbid. Azzal szoktak még szekálni, hogy behívom az anyám, ezért őt sem hívhatom be. A tanár szinte semmit sem csinál. Ilyenkor mit tegyek/ünk? Előre köszönöm a válaszokat! :)

2016. jún. 14. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valamit tenni kell, méghozzá azt hogy leszarod őket többnyire, oda sem figyelsz ha megszólal. Ez fogja leginkább zavarni. Ha a menő nem kapja meg a figyelmet amit elvár akkor fog pánikba esni. Ha esetleg a beszólásain sértődés helyett röhögsz lenézően akkor az sem ér célba, hiszen megbántani akar, nem kinevettetni magát. Az neki lesz ciki ha röhögnek rajta mások. Szóval ne verekedéssel vágj vissza, hanem legyen eszed...
2016. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Háát elég fura amit leírtál...

Amúgy szerintem inkább ne öld meg őket!XD

Ne foglalkozzatok velük amúgy, majd megunják. És elég érdekes, hogy nálunk már vakáció van, és te pont most akarsz a

"Tettek mezejére lépni". :D

2016. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi. :)
2016. jún. 14. 15:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy fiúnak hiszik magukat, szarjátok le őket. Elmondom, én 11.-es vagyok, és nálunk az egész osztály szereti az animációs filmeket (az ofő is) az így neveld a sárkányodat nagy kedvenc. Mi konkrétan azt nézzük hülyének, aki nem szereti ezeket. A kis hülyék majd kinövik ezt a viselkedést, a megjegyzéseket meg engedjétek el a fületek mellett.
2016. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy az erőszak megoldást fog szűlni ebben az esetben :)

Nem kell annyira komolyan venni az ilyen szerencsétleneket akik a gyengébbeket piszkálják.

Személyes tapasztalat hogy az ilyenek felnőttként alkoholista,nyomorult emberek lesznek.

Ha meg mindenképpen tenni akartok valamit csapatban csináljátok mind a farkasok ;)

de ennek sok értelme nem lenne...az erőszak erőszakot szűl.

Ha van a csapatotokbol valakinek egy pár évvel idősebb báttya vagy jo haverja aki rászól a rivális banda vezérre,hogy ne ugrabugráljon mert nem lessz jó vége szerintem akkor elcsitulnak.

2016. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azert ez a "megoles" dolog.... eleg meredek, nyilvan nem gondoltad komolyan. nem kell veluk foglalkozni, nem is ertem, hogy jon ez napi szinten temaba.
2016. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bahh... :D

Milyen cuki problémáitok vannak.

Én 34 éves vagyok és szeretem ezt a filmet :D Überciki vagyok.

2016. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, és külön köszi a megértést! :D
2016. jún. 14. 16:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne figyeljetek ràlyuk!! Mindigis lesznek ilyenek. Az én osztàlyomban is vannak. Ha figyelsz ràlyuk folytatjàk, mert élvezik, hogy idegesíthetnek, de ha nem idegesíted fel magad rajtuk nem lesz mit élvezzenek és megunlyàk.
2016. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én azt csinálnám, hogy nem foglalkoznék velük. Amúgy a tanárok azért nem csinálnak semmit, mert pontosan tudják, hogy a gyerekekben soha nem alakul ki az önérvényesítés képessége, ha állandóan leállítják a "menőket".


(#9 Megunlyák? rályuk? Ember, ez még viccnek is rossz.)

2016. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!