Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha olyan mellé...

Egyemke kérdése:

Mit csináljak ha olyan mellé ültetett a tanár akit utálok?

Figyelt kérdés

Nos ma nem voltam suliba,és a tanár pont ma ültetett el egy olyan gyerek mellé aki mostanában mindig piszkál és utálom őt. És ő is engem. Ezérr utál engem:am lány vagyok. Ő meg Fiú. Szóval volt egy haverom aki össze brátkozott azzal a gyerekkel mert az a gyerek aki mellé ültettek az akkor jött a suliba. És én már akkor látom hogy egy rosszgyerek lesz. Az is lett.szóval aki mellé ültettek az Gergő. A volt haverom pedig Marci. És azért utál Gergő mert nem vagyok a barátja Marcinak mert marcika panaszkodott Gergőnek hogy én nem vagyok a barátja XD 😂

ÉS EZÉrt utál. És nekem van 2 barátnőm és mindig azt mondja hogy én vagyok a pidbul ők meg a pincsik.és annyira utálom tesin is folyton engem üt ki kiütőben engem kap el fogóban. Elegem van. És nem tudok mit tenni. Mindenki utálja az osztályban őt. És eddig marci mellet ült. Szerintem azért most ültette mellém Gergőt mert nem voltam suliba és nem tudtam mondani hogy nem akarok mellette ülni. Ja és így rosszabb lesz a tanulmányom is. Eddig setam jól. K~rlek írjátok valamit hogy mit csináljak. Ja és hétfőn megyek suliba. És akkor vele leszek a hetes. 😢



2020. márc. 5. 17:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
*mindenki*
2020. márc. 5. 17:26
 12/19 A kérdező kommentje:
Mindenki
2020. márc. 5. 17:26
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

Menj oda a tanárhoz és mond el neki, hogy nem szeretnél a gyerek mellett ülni és indokold meg. Persze finoman tedd, ne durván. Ha nem engedi, kérj tőle tanácsot, hogy hogyan tudnál a fiúval jó osztálytársi viszonyban lenni, amíg egymás mellett ültök, mert sajnos, hiába próbálkozol, nem érsz el sikereket.


A másik opció, hogy szólsz a szüleidnek.


Nekem volt egy osztálytársnőm, akivel próbáltam udvarias lenni, amikor egymás mellett ültünk, de ő juszt is goromba maradt. Minusz fokokban rám nyitotta az ablakot úgy, hogy kabátbvan ült, összefirkálta a könyvemet (általában a szövegnél, hogy olvashatatlan legyen) és még sorolhatnám. Édesanyámnak szóltam, aki bement az ofőhöz. Az ofő utána odafigyelt a lányra, majd pár rászólás után rájött, hogy ő se ér el nála semmit, szóval elültetett engem.


Egyedem-begyedem tengertánc, Hajdú sógor mit kívánsz?

2020. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod otthon aztan a szüleid beszélnek a tanarral , a gyerek alá rúgsz megcibálod .
2020. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Nyugtass meg, hogy nem vagy több 10 évesnél...
2020. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 October15 ***** válasza:

Jó bocs, de könyörgöm azért ez az árvaházas dolog elég paraszt volt.


Írtam pü-ben de akkor itt is: Kérd meg a tanárt hétfőn, hogy ültessen máshova, ha nem akarod nem kell feltétlenül elmagyarázni, hogy miért. Szerintem ha annyit mondasz, hogy nem jöttök ki jól akkor is megteszi, ha meg elmagyarázod neki akkor nyilván segít.

2020. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy aki azt is javasolja, hogy rúgja és cibálja meg a gyereket, 100%-ra lett pontozva, én meg aki csak azt javasoltam, hogy beszéljen a tanárával meg a szüleivel meg le lettem pontozva.


Az erőszak nem megoldás!


Kazal Lászlót idézve


Az élet egy színes álmodás,

Mely egyszer véget ér.

A sír lesz majd a végállomás

A szív pihenni tér.

Álmodjunk mindig szépeket,

Hisz úgysem tart soká.

A gyorsan elszálló éveket

Tegyük, mi boldoggá!


Szeressük egymást gyerekek,

A szív a legszebb kincs.

Ennél szebb szó, hogy szeretet

A nagyvilágon nincs.

Az élet úgyis tovaszáll,

A sír magába zár.

Szeressük egymást gyerekek,

Hisz minden percért kár!


Az élet úgyis tovaszáll,

A sír magába zár.

Szeressük egymást gyerekek,

Hisz minden percért kár!

2020. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17:

Ez a szeressükegymást-lópikula már réges régóta nem érvényes. Van, aki csak az erőszakból ért. Az erőszakos viselkedés nem jó szívből ered, de néha helyt kell állnunk az alkalmazásának, még ha fájdalommal jár is.

2020. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ez az, fájdalommal jár, no, de nem jobb a szeretet a fájdalomnál? Követnünk kell nekünk is a biuztos szenvedés felé a népet? Nem egyszerűbb kitörni és csak úgy, simán, szeretetben élni?
2020. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!