Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utál a tanárom? Mit tegyek?

Utál a tanárom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, új iskolàba kerültem az év elején. Az elo"zo" iskolában az énekórán csak alap dolgokat vettünk, ami a szolmizáció volt. Most, ahogy átkerültem új iskolába, ének órán már a szolmizáción kívül furulyázunk és ABC hangokat is tanulunk. A tanár ezzel nem is foglalkozik hogy én/mi (az újak) le vannak maradva, azt mondja, idézem: ,,miattatok nem fogunk megállni" és megy tovább, amikor meg pl. furulyázunk, elvárja to"lünk, hogy mi is olyanok legyünk mint a többiek. De most leírok pár storyt:


1.: Volt egy dolgozat, amiben 3 feladat volt, mindegyiket külön osztályozta. A 3. feladatban egy betlehemi képet kellett összerakosgatnunk, mert,,szét volt darabolva". Persze nem mondja el, hogy hogyan kell megcsinàálni hogy az o" elvárásainak megfeleljen, és persze ez miatt kaptam egyest, meg amikor ezt az ofo"m megtudta, azt mondta, hogy tenne ellene, de akkor is csak én járnék rosszul, mert a tanárok fejét is lekiabálja, és utána meg még hozzám jönne.

2.: 2 héttel ezelo"tt megkérdezte, hogy menni fog-e a házi, ami okés is, mert legalább foglalkozik velem, amire én semmi nagyképu"séggel meg semmi lenézéssel azt válaszoltam hogy igen, de a következo" órán, amikor megnézte a házimat, leszidott, mert o" ezt megjegyezte, hogy szerinte én milyen lenézéssel mondtam ezt, meghogy én hülyének néztem o"t hogy ilyet mert kérdezni, és ezért szidott engem 10 percen keresztül.

És most én mondanàm, hogy én, és az összes új osztálytársam mindent megtesz, hogy a kedvébe járjon, de reménytelen. Apukámat is tanította, de azt mondta apa, hogy ez a tanár már akkor is ilyen volt.



2020. márc. 4. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha van bizonyítékod arra,hogy helytelenül csinálja a dolgát,akkor egyszerűen megoldható,bár általában a tanárok védik egymás 3,14csáját,ezért is kell valami kézzel fogható bizonyíték ellene. Vagy javítod vele a kapcsolatot,más nagyon nincs. Sok egyetértés az segíthet. De én fixen nem ezt választanám,kivel szórakozik....velem nem. Az hogy az én jegyem nem a tudásomon,hanem az ő baromságán múljon? Ez nem valami fasiszta intézmény,hogy minden hasamra ütök fejezzék le módon intéződjön.
2020. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!