Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó megoldás ez erre a problémára?

Jó megoldás ez erre a problémára?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap bejön az idő és feltesz egy fontos kérdést az ÁSZÉV versennyel kapcsolatban, közben 5-6 ember folyamatosan pofázik és a miattuk kialakult hangzavar miatt nem tudom elmondani a véleményem és ez megy kb 9.óta.

De most kitaláltam valamit, ha mégegyszer ellehetetlenítenek a véleményem kimondásáról rácsapok az asztalra és ezt mondom hangosan: A hangoskodást most azonnal fejezzétek be.

El akarom mondani a véleményem egy fontos kérdéssel kapcsolatban.

Ha ez nem hat, akkor hangfallal max hangerőn Tony Montana, addig, ameddig abba nem hagyják.


2020. márc. 5. 22:27
 1/4 A kérdező kommentje:
*ofő
2020. márc. 5. 22:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Miert nem oldod meg humanusan vagy humorosan?


Lehet kapni kihangosito mikrofont gyerekeknek is 2000 ft

Vagy ird fel a tablara

Vagy irj plakàtot amiket tüntetéseken szoktak

Vagy allj fel a padra hogy figyelem figyelem!


Megannyi modszer van amivel nem ellensegeskedest szitasz hanem csak figyelmet vonsz magadra

2020. márc. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy forditott pszichologia nalan az müködik.


En pont az vagyok aki meg elakarna tünni nem akar megszolalni, lapulok sunyulok, erre mindig Külön engem szolitanak fel! Kiakaszto.

2020. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem alapjáraton halkabb volt a hangom, ami azt jelentette, hogy sokszor meg se lehetett hallani, ha elkezdtem beszélni avgy a sok kiabáló gyerek között nem tudtam magamra hívni a figyelmet.


Úgy oldottam meg és ezt Neked is ajánlom, hogy jelentkeztem. Az ofő észrevette, felszólított és akkor én beszéltem.


Ha ez így se máködik, állj fel és úgy jelentkezz.


Ha az asztalra csapsz, egyszerűen hisztisnek és túl erőszakosnak gondolnak majd.

2020. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!