Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent az ha egy versenyen...

Mit jelent az ha egy versenyen különdíjas lettem?

Figyelt kérdés
Részt vettem egy olvasási versenyen, különdíj van ráírva. Az a kérdésem hogy ez mit jelent? Mikor kap valaki különdíjat?

2020. márc. 6. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Jó vagy de nem abban vagy úgy amiben a versenyt hírdették.


Pl én is nyertem rajzverseny különdíjat mert volt szebb rajz is de az enyém volt a legkifejezőbb.

2020. márc. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Őket kérdez meg. Komolyan! Fontos a visszajelzés.
2020. márc. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Általában el szokták mondani miért jár különdíj. Pl táncversenyen lehet adni különdíjat a ruházatért vagy zeneválasztásért. A dobogós is kaphat különdíjat.
2020. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy a versenyben nem te voltál a legjobb, de valamiben annyira kiemelkedő voltál, hogy ezt mindenképpen jutalmazni akarták. Pl a hangszíned, beleérző képességed különleges.
2020. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok mindent jelenthet. Jelentheti azt, hogy összességében, az összes értékelési kategóriát tekintve nem te voltál a legjobb, de egy valamiben magasan kiemelkedtél, esetleg hogy nem teljesítetted a versenykiírást pontosan, de ha teljesítetted volna, dobogós lennél - pl. ha magyar szerzőtől kellett olvasni, te olvastál a legszebben az egész versenyen de sajnos külföldi szerzőtől. Meg vannak mindenféle "szponzori" különdíjak: ha van olyan intézmény/cég/zsűritag/alapítvány aki kiemelkedő mértékben támogatta a versenyt, van hogy része a "hálának" hogy kiválaszthatnak egy különdíjast.


Tényleg az fogja egyértelműen megválaszolni a kérdésed ha utánakérdezel.

2020. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!