Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A korona miatt buknak meg...

A korona miatt buknak meg azok, akik ezutan akartak kijvavitani a szar matek atlagjukat?

Figyelt kérdés
Mi van ha en most 1,3-ra allok, de akarok iden erettsegizni, hetfon javitottam volna 2-esre

#vírus #zombi #korona #apokalipszis #koronavírus #vilageges #elohalottak #vegeazeletnek
2020. márc. 13. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a tanároddal tudod megbeszélni, a suliba biztos nem lehet bemenni.
2020. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat ebbu bukas lesz
2020. márc. 13. 22:37
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Hasonlóan vagyok én is.. 😥
2020. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

friss hir: állitólag nem zárnak be az iskolák, vagyis bezárnak, de csak fizikai értelemben, és jön a digitális otthoni oktatás - ezt jelentette be ma a kormány.


Részleteket nem tudok, olvass utána

2020. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Mégis a közel 60 éves tanárom hogyan fogja ezt megoldani? Semmi elérhetősége sincs. Ha lenne is kétlem hogy megtartaná..
2020. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a digitális oktatással az a baj, hogy az átlag tanárnak fogalma sincs, hogy működnek ezek a dolgok. A tanárok még az e-naplót is nehezen szokták meg és nem szeretik, szerintem több hetes képzés kellene csak arra, hogy egyáltalán neki tudjanak állni valahogyan. Ilyen gyorsan nem lehet átállni, és ugye sok helyen az eszközök sincsenek meg ehhez.
2020. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Adok egy profi tippet: Ne akkor kezdj kapálózni, mikor már késő. Azért 2,0-ra nem nagy feladat kihozni az átlagot, főleg matekból, hisz a négyjegyű a legális puska.
2020. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2,94 az átlagom. Nálunk úgy van, hogy akinek 2 témazáró nem sikerült, automatikusan kasza.
2020. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Ne rajtam kérjétek számon, én csak a hirt hoztam...

Amúgy állitólag a tanárok oldaláról biztositva lesz minden, aki otthonról nem tud órát adni, az tanithat az iskola informatikai eszközeiről. Tehát a tanárok továbbrs is bemehetnek majd az iskolába, csak a diákok nem.


Ezt olvastam, hogy ez a terv jövő hétfőtől.


Az idős tanároknak majd gondolom, segitenek a fiatalabbak, vagy nem tudom...

2020. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

BAKKER! Ezt komolyan mondom, sose fogom megérteni! Megosztok egy tényszerű információt, egy pár órás, friss hirt, ami a témába vág, érdekelheti a kérdezőt is, erre valaki lepontoz! Ilyen nincs!


Aki lepontozott, az legyen szives, magyarázza már meg, hogy mégis mivel érdemeltem ki? tényleg kiváncsi lennék!

2020. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!