Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tört már el valakinek a...

Tört már el valakinek a csontja vagy szerzett maradandó szervkárososodást, halt már meg valaki ölelés közben?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdésnek tűnik, de hajlamos vagyok szorongatni embereket, és, ha legközelebb suliba mehetek, félek, hogy összetöröm egy vékonyabb osztálytársam.

Van ennek esélye, hogy megtörténik, vagy feleslegesen aggódom?



2020. márc. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ölelkezés remek módja a vírusok átadásának...
2020. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 nem ez volt a kérdés


Amúgy kérdező, valószínűleg nem lesz semmi baja de ha lehet inkább vigyázz az osztálytársaidra

2020. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húha, nagyon erősnek gondolhatod magad :D
2020. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: Tudom, nyilván nem most, mivel digitális oktat@s van pár hétig/hónapig nem fogom látni.

#2-3: Elvileg erős vagyok, de nem tudom mennyire, sose próbáltam még súlyos kárt tenni emberben. Megpróbálom visszafogni magam, hogy ne eshessen baja

2020. márc. 18. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Az volt a kérdés többek között, halt-e meg valaki, illetve meghalhat-e. A válasz igen, ugyanis vírustól meg lehet halni. Nemcsak koronavírus létezik amúgy. Nyilván az esély kb. egy a millióhoz, de ez már tényleg nem volt kérdés.
2020. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!