Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit szólna egy...

Szerintetek mit szólna egy tanár ha megölelném őt?

Figyelt kérdés
Felnőttoktatásban tanít, én 27 ő 38, mindketten lányok vagyunk. Még mielőtt valaki félreértené, a fiúkat szeretem.

2017. okt. 28. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Meghívna egy sütire. :D
2017. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alsóban, felsőben ez tök normálisnak számít. Úgy szorítanak sokszor, hogy levegőt sem kapok. Középsuliban már valahogy ez fura. Felsőoktatásban pedig még furább. Pedig alapvetően ez egy inger, amit a tisztelet, a szeretet, a boldogság vált ki.

Én biztosan elmondanám neki előtte, hogy ezért vagy azért nagyon hálás vagyok neki, szeretném, ha megölelhetném, megengedné?

Hidd el, hogy ha megengedi, ha nem, szép napja lesz tőle.

2017. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Azonnal verd ki a fejedből ! Nagyobb otrombaságot nem is csinálhatnál ! Banális dolog, hogy a tanítvány pozitív érzelmeket táplál a tanárja, páciens az orvosa, beosztott a főnöke irányában, de ez csupán az érzések egyoldalú, a tárgyilagosságot nélkülöző kirobbanása, ami a másik fél számára rendkívül kellemetlen lehet.
2017. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. :) Bocs, úgy olvastam, hogy "mit szólna, ha megölnéd őt", ezért a rossz válasz.

Szerintem előbb mond el neki, hogy tiszteled, és úgy öleld meg, hátha félreérti. :)

2017. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En megöleltem vizsga napjan az enyemet, orult neki. :) Szintén felnőttoktatás .. és ugyanúgy hölgyek vagyunk . Én 22, ő 47 :D
2017. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Öleld meg, azután 20 év múlva jelentsd fel, hogy molesztált...
2017. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!