Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék visszavágni neki?

Hogyan tudnék visszavágni neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, aki mindig kihasznál, csicskáztatni akar, mutogat, hülyének néz stb, és már elegem van.
2020. márc. 23. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10:

Te miért válaszolsz a kérdező helyett? És hol van még a szeptember?

2020. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves 11. Azért válaszolok, mert - átérezve a helyzetet - megkivánja az igazságérzetem. Másrészt azért válaszolok, mert megtehetem. Az idő pedig rohan, kettőt pislogsz és már szeptembert irunk! A problémát nem árt időben orvosolni, ugyanis ez a helyzet bárhol mármikor előfordulhat, nem kell vele szeptemberig sem várni. Üdv
2020. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem miért kell ezen stresszelnie magát? Még kb fél év van addig hátra.
2020. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Dehogy kell stresszelnie magát! Kiirja magából, kap tanácsokat és megnyugszik, hogy van megoldás, lehet kezelni a helyzetet. Bár nem vagyunk egyformák, mindenki másképp kezeli az ilyet, azt én értem. Én csak remélem, hogy nem stresszel, hisz nem érdemes.
2020. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek, es köszi a valaszokat
2020. márc. 24. 17:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha mutatja a középsőujját, csiklandozd meg. Azonnal abbahagyja.
2020. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!