Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek visszavágni? .

Barbara43 kérdése:

Félek visszavágni? .

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki 8.-os. Én 6.-os vagyok és egyfolytában lámának csúfol.. Mit csináljak? Nagyon zavar, és elrontja a napomat:(
2017. febr. 12. 10:56
 1/5 A kérdező kommentje:
12L
2017. febr. 12. 11:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Na szerinted? Küldd el a jó büdös francba.

Mondjuk valami oka biztos van, hogy téged szúrt ki.

2017. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emlékeztesd rá, hogy a lámák köpködnek, és ha nagyon izgága, maga is megtapasztalhatja.
2017. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, iagzából megteheted, hogy tűröd és várod, míg elballag. Vagy visszavágsz, de lehet, akkor csak rosszabb lesz. Sajna ez is a pakliban van, tudom, én nálad százszor rosszabb megaláztatásokban részesültem úgy egész általános iskolában, szakmunkásképzőben. Ha csak lámának csúfoltak volna... De mindegy.


Egyedül ez az egy személy csúfol vagy mellette olyankor többen is rákontráznak? Vagy csak röhögnek? Mert gondolom, hogyha annyit mond, hogy láma, az magában semmi se, még sértésnek se vehető fel, de az már igen, ahogyan mások erre a szóra hogyan reagálnak.


Azt tudni, miért csúfol lámának?


(Megtudom érteni a félelmed - átéltem. Félelmetes érzés, ha az ember elsőnek vág vissza, meg ott a félelem, hogy akkor mi lesz a következménye. Nehéz ügy az ilyen.)

2017. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Állítólag a táborban valahogy álltam vagy nem tudom mert amikor a barátainak mesélte ezt mondta de nem néztem hátra... valami ilyesmi... egyébként nem csúfol más, egy lány, de ő egy szemétdarab úgymond :) Az a baj velem hogy még a legkisebb sértéstől is rosszul érzem magam :I De köszönöm a válaszokat <3
2017. febr. 17. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!