Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolai bántalmazásokat hogy...

Iskolai bántalmazásokat hogy lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen sehogy. Csak ahogy telik az idő egyre kevesebbszer jut az eszedbe, de ha hallasz ilyesmiről mindig be fog ugrani.
2020. márc. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Küldd nekik karácsonyra az osztály című filmet 😂
2020. márc. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Elfelejteni sehogy, de idővel már nem fog fájni. Csak ne gondolj rá, ne befolyásolja a döntéseid.
2020. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Elégtételekkel.

Pl engem anno mindig gunyoltak a lànyok de kiderült hogy a suli 1. szamu leghelyesebb pasija meg engem valaszt nem öket.

Masik suliban ahol pikkelt ram a tanar kesöbb leesett az alla hogy böven magasabban vagyok (pedagogiai) karrierben mint ö(munkanelküliek tanfolyaman keszitettem fel vizsgakra felnötteket es lenyügözö teljesitmenyeket hoztak mert elarultam egy rakàs trükköt vizsgakra es minden vizsgaztato(köztük az emlitett is) elvolt hülve hogy tanulatlan emberekböl miket ki tudtam hozni)

Vagy masik tanar sem vett semmibe de minden osztalyak golyabalra meg kellett rajzolnia az egesz osztaly, a mi osztalyunkban ezt en csinaltam es az enyem jelent meg ujsagban hogy xy iskola golyabalja volt hatterben a diakok es legelöl az elöterben, ahogy fogja valaki a hatalmas plakatom az osztalyrol az a tanar is elhült tölem


Igazabol herotom van a tanarok emberek diaktarsak idiota elöiteleteiböl hogy azert mert kisebb vagy meg csendes szotlan vagy logsz a sulibol egyböl leirnak a p.csaba jogtalanul.

2020. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az elütesekert
2020. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Habar en lelki bantalmazasokrol irtam. Nem tudom melyikre gondolt kerdezö
2020. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4-es, bárcsak minél több ilyen ember lenne, mint te!
2020. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!