Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudok valakit a legkönn...

Hogyan tudok valakit a legkönnyebben ignorálni és elfelejteni, ha minden nap látom?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönsz neki, és oké. Nem kell vele beszélni semmiről, azonban ha munkakapcsolatotok van,akkor azzal foglalkozni kell, de annyi és nem több.
2017. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sehogy, ha egyszer naponta látod, ignorálni meg akaraterővel. Az ilyen bugyuta kérdésekre komolyan választ vártok ti lányok, vagy ez csak ilyen figyelemfelkeltésnek szánjátok, és azt szeretnétek, ha mindenki vadul kérdezgetni kezdené, hogy uh, oh, mi történt..?
2017. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne nézz rá.
2017. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elfelejteni nem tudod, ha minden nap találkoztok. Meggyászolni viszont meg kell, mert ez is veszteség. Tisztán kell látni, hogy vajon miért nem akarja veled a kapcsolatot, milyen hibái/hibáid vannak, biztos, hogy olyan jó lenne vele vagy csak Te álmodozol, lehet hogy a sors megkímél egy nagy csalódástől. Sokaknak van az életében egy Hufnáger Pisti, aki után epekednek egy fél életen át, aztán kiderül, hogy milyen szerencsések, hogy nekik a Mézga Géza maradt. Kérdezd meg okos barátaidat, hogy ők milyennek látják alapjáraton a nagy Őt, lehet, hogy ezek az információk is segítenek. Vegyél erőt magadon, csinálj programokat, ne búsulj otthon egyedűl vágyakozva. Őrizd meg önbecsülésedet, és nézz szét a piacon, Lehet, hogy ott sokkal jobbat is találhatsz, de ez azért nem egyik napről a másikra fog megtörténni.
2017. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de szerintem 'enyhén' félreértettétek a kérdésem.

Az én történetem kicsit talán más lehet,hisz itt úgy állnak a dolgok,hogy én nem akarom Őt,és szeretném elfelejteni Őt,és az egész vele járó felhajtást,annak ellenére,hogy Ő még mindig rendületlenül akar engem.

2017. dec. 15. 14:15
 6/6 anonim válasza:

Nos Freud szerint érzelemátvitellel. Vagyis ha találsz valaki mást akit szerethetsz.


De te azt mondod, hogy te nem akarod őt, akkor is hasznos egy másik férfi mert akkor már ő nem akar téged.


Ha peig nincs más férfi, akkor ne beszélj vele, ne nézz a szemébe.

2017. dec. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!