Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy középiskolás diáknak, aki...

Egy középiskolás diáknak, aki rendszeresen puskázik dolgozatokon, milyen érzés amikor lebukik?

Figyelt kérdés
Évekig csinálja, mindig sikeresen és egyszer lebukik. Milyen érzés neki? Változik valami ezután?
2020. márc. 29. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Rossz érzés lehet.
2020. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Egy lebukástól nem fog megváltozni. Az lesz majd ciki, ha bekerül egyetemre, ahol 8 ember járkál a 30 vizsgázó között, és nem fog tudni puskázni.
2020. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én végigpuskáztam a gimit, sokszor lebuktam és megkaptam az 1est, puskázás nélkül is annyi lett volna mert nem érdekelt a tantárgyak 60%a kb. Amit szerettem az a töri, angol, biosz, rajz (abból is volt tanulós művtöri rész). Azokra meg tanulás és puskázás nélkül is megkaptam a 4-5öst, mert figyeltem órán. Ha lebuktam csak azon bosszankodtam hogy legközelebb jobban kell csinálni
2020. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem puskázok: 1

Puskázok: lehet 1, de akár 5 is.


Jobban megéri. Persze lehet azon izélni, hogy jaj megharagszik a tanár. Akkor mi van, mit csinál? Ugyanazt a dogát írom mint a többiek utána is.

2020. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
én végigpuskáztam a gimit, egyszer buktam le, nem érdekelt semennyire.
2020. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Ahol lehet puskáztam. Ha lebuktam akkor legközelebb ügyesebb voltam..

Semennyire nem érdekeket, és soha nem láttam kárát ennek.

2020. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem érdekli.
2020. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
73%
Te is puskázól ne hazudj
2020. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én végig puskáztam matekon kívül mindent amit tudtam. Persze írásbelik után daráltam szóbeliket, meg amikor szóban feleltünk suliban akkor tanultam, de egyébként hidegen hagyott az egész. Persze órákon figyeltem, így alapból tudtam egy kettes szintet, de továbbtanulás miatt kellett a jó átlag.

Mikor lebuktam nem érdekelt, csak arra figyeltem, hogy következő dogára más taktikám legyen vagy volt hogy tabultam rá, mert ha sokszor buksz le figyelni fog tanár.

Mivel proginfón vagyok, egyáltalán nem érdekelt és nincs is rám kihatással hogy puskáztam. Attól még tudok tanulni, mert nem vettek volna fel egyetemre ha elszúrom az érettségin a szóbelit (mert csak az a tanulós, meg persze töri írásbelin az esszékhez kell valami tudás).


Szóval ha nem humán szakra mész, puskázás a lehető legjobb dolog, mert lesz egy csomó szabadidőd. És sajnos csak egyszer fiatal az ember, szóval minden percét ki kell élvezni.

2020. márc. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem puskáztam.


Mire megcsináltam a puskákat, addigra megtanultam az anyagot... 😂

2020. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!