Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy középiskolás diáknak, aki...

Egy középiskolás diáknak, aki rendszeresen puskázik dolgozatokon, milyen érzés amikor lebukik?

Figyelt kérdés
Évekig csinálja, mindig sikeresen és egyszer lebukik. Milyen érzés neki? Változik valami ezután?
2020. márc. 29. 16:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem errol egyik volt osztalytarsam jutott eszembe

Nem volt a legokosabb a csaj, mindent lepuskazott, erettsegin megbukott🤷🏻‍♀️

2020. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem rossz érzés neki, gondolom, akkor a legközelebbin majd jobban odafigyel. A pillanatban, hogy lebukik, kb olyan érzés, mint amikor viszed a számítógépes játékot és a tizenkét szintből kilencediken elbuksz. Xar, de nem esel letargiába, csak bosszankodsz egy sort.


Nekem egyszer volt, hogy dogánál felírtam pár dolgot puskának, de nem is azokat kérdezte a tanár. Lebuktam, hogy puska volt nálam és a vége az lett, hogy egyest kaptam, mert félreolvasta a puskámat és lenullázta pár feladatomat, amihez nem is használtam puskát. Utólag teljesen igazat adok a tanárnak, de akkor tiszta ideg voltam. A sors vígasza az volt, hogy egy lány akkor nagyon beszólogatott nekem, hogy nyugodjak már le, majd később ugyanígy járt. Pont ugyanígy, ahogy én, a tanár olyan feladatokra adott neki nulla pontot, ami a puskájában benne se volt. Ő azt hiszem sírt is.


Amúgy nem vetem meg a puskázókat. Nem puskáztam orrba-szájba, de előfordult nálam is, mert amikor én voltam gimis, minden tanár az ő tárgyát érezte a legfontosabbnak és néha lehetetlen mennyiségű anyagot adtak fel, amit a diákok meg se értettek vagy nem is érdekelte őket aztán vagy bemagolták és két hét múlva elfelejtették már rég vagy írtak egy puskát. Sok ismerősöm állt úgy hozzá, hogy inkább puskázik földrajzból és cserébe töriből jobban felkészül, mert az érettségi tárgy és esetleg emeltezni akart, a föci meg akkoriban egy két éves tárgy volt, ami senkinek sem kellett.

2020. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!