Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit reagálnának...

Szerintetek mit reagálnának az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
16 éves túlsúlyos fiú vagyok kb 23-25 kiló felesleggel, ami miatt elég sokat bántanak az osztálytársaim, meg önbizalomhiányom van ezért, nem merek magamért kiállni, amiért mégtöbbet bántanak stb stb. Tegyük fel, ha nem lenne iskola már szeptemberig, és addig nekiállnék sokat mozogni, edzeni, egészségesen enni meg ilyenek, és addigra leadnám a súlyfeleslegemet (vagy legalább is egy nagy részét), akkor hogy reagálnának, ha visszamennék így az iskolába szeptemberben? Illetve szerintetek ez után hogy állnának hozzám?
2020. márc. 30. 01:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én túlsúlyos lány vagyok, én is fogyni szeretnék a korona alatt.

Engem is sokat bántották régebben, főleg általános iskolában, a súlyom miatt, és egy nyáron fogytam 10 kg-t (éheztettem magam gyakorlatilag (nem ajánlom, hogy ezt tedd)), de utána ugyanúgy bántottak, mondjuk igaz, akkor se voltam sovány.

Mivel 16 éves vagy, gondolom már gimis vagy, nem kis 6.-as, mint én voltam anno. Javaslom, hogy próbáld meg, és, ha leadtad a felesleged, légy büszke magadra, de ne legyél nagyképű. Próbálj barátkozni azokkal, akik nem bántottak annyira, ha közeledni próbálnak hozzád, fogadd el, de légy résen, hátha nem őszinte ez az újdonsült kedvesség.

Sok sikert, majd írd meg, hogy sikerült, én drukkolok! 😇

2020. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!