Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az érettségi ügyében nem kéne...

Az érettségi ügyében nem kéne már valami konkrétumot kibüfögni? Ha így ha úgy, de valami fix választ?

Figyelt kérdés

Hetek óta megy a huzavona a duma hogy ekkor lesz az érettségi akkor lesz az érettségi, így lesz úgy lesz.

Meddig akarják még ezt húzni? Miért nem képesek valamit kinyögni ?


Azt már mindenki sejti azért hogy az eredeti menetrend szerint május elején nem lesz érettségi. Az tuti. Na de akkor meg mit variálnak?

Miért nem mondják fixen mindenki úgy számoljon 1 hónapos tolás lesz. És kész. (mert 1 hónap tuti lesz)

És akkor tudomásul vesszük és ez van.


2020. márc. 30. 20:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És még az se mondható hogy ez huszadrangú kérdés lenne. Mert nem az.
2020. márc. 30. 20:33
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Hogy őszinte legyek én már bevettem a lesz@rom tablettát. Nem számítok semmi jóra.

Annak örülnék, ha elmaradnának a vizsgák és az év végi jegyek szerepelnének a bizonyítványban.

20/F

2020. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
meg a forgatókönyv hogy júl közepe vége akár aug az érettségi? Akkor inkább ne is legyen. Zárjanak le amivel akarnak.
2020. márc. 30. 20:38
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Én is várom már egy ideje, hogy legyen róla hivatalos információ. Szakemberek szerint nálunk június-júliusban fog tetőzni a járvány, erre nem tudom mennyire lehet adni. Ha viszont ez a helyzet, akkor hagyjuk a francba az érettségit és értékeljék a 4 év munkáját tantárgyanként.
2020. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4 év jegyéből lesz az érettségi jegy? benne vagyok. Akkor kb minden ötös.


Na de állj...


és az emeltek?

Azokra nem kaphatok jegyet a mostani alapján... és ugye az egyetemi felvételi alapja egy emelt tárgy. Anélkül helyből bukó az egyetemi.

2020. márc. 30. 21:22
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Jósnak kellene ahhoz lenni, hogy valaki most konkrétumot tudjon mondani.
2020. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"hogy valaki most konkrétumot tudjon mondani."



Na ez a duma megy jó ideje. De nagyon hamar mégis kénytelenek lesznek konkrétumot mondani. Nem mondhatják ápr 29-én hogy na mégse lesz érettségi ....


szóval ez a "jósnak kell lenni" duma még 1 hétig tartható kb.

2020. márc. 30. 21:30
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Változik valami ha azt mondják hogy júliusban, vagy máskor érettségizel?


Inkább használd ki ezt a helyzetet és készülj úgy az érettségire mint ha májusban lenne! Sokan nem teszik ezt a végzősök között. Egy csomó óra elmarad (rajz tesi ének etika) ami csak elvitte az időt. Otthon vagy, nincs buli, a haverok se járnak át így még tanulni is tudsz. Halkan jegyzem meg amíg nincs hivatalos nyilatkozat a halasztásról addig az érettségi hivatalos idöpontja május 4.

2020. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Olyan érettségi, amin személyesen részt kell venni, biztosan nem lesz a közeljövőben. Pont addigra lesz mindenki beteg.


Hogy lesz-e online érettségi, ahol mindenki mindent gugliból meg wikipédiáról kiolvashat, azt meg nem egyszerű eldönteni. Érettségizni kell, mindenki mással szemben, aki más évben érettségizik, nagyon méltánytalan.


Ha téged 20 év múlva azért vesznek fel egy állásra, mert ügyesen kigugliztál valamit, akit tanult, az meg kispados, az se jó rendszer.

2020. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Inkább használd ki ezt a helyzetet és készülj úgy az érettségire mint ha májusban lenne!"


??? Én az érettségire itt és most is készen állok. Februárban volt a kisérettségi minden ötös.


Egy nagy nulla volt egyébként.

Ha ennyi a követelmény akkor kösz, holnap reggel lehet érettségi tőlem.

2020. márc. 30. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!