Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek, ezek megfelelő...

Szerintetek, ezek megfelelő ajándékok az osztályfőnökömnek és a többi tanárnak (ha lesz vizsga, év végén)? 18/l

Figyelt kérdés

Jó esetben idén végzek, ha remélhetőleg lesz vizsga...


Az osztályfőnököm sokat segített, ez igaz a többi a tanárra is. A tanárok mind olyanok, hogy a személyes problémákat emberien meg lehet beszélni, nincs az, hogy szünetekben el vannak tűnve a tanáriba, aztán be se lehet menni, majd órán találkozunk. Mint az előző iskolámban, ahol három szünetet kellett várnom, hgoy bejussak, aztán mondta, majd órán beszélünk (és ez csak egy anyaggal kapcsolatos kérdés...). Ezt szeretném meghálálni, legalább egy kicsit.


Mindenkinek gondoltam, hogy 1-2 kicsi termelői mézet veszek (galagonya méz, málna méz, stb.), nagyon pofásakat lehet venni a piacon.


Tanárnő 1: Imád minden régi dolgot, illetve ami úgy néz ki, tehát neki valami díszt gondoltam, pl: egy pofás kiskocsi vagy könyv régiségekről, vagy amit találok + 2 tábla milka + méz + általam készített zokni plüss + osztálykép.


Tanárnő 2: Imádja az édességeket, főleg a Nutellát, ezért egy közepes üveg Nutella + méz + zokni plüss + osztálykép.


Tanárnő 3: Festmény (én készítem, nem boltban veszem) + 2 tábla milka + méz + zokni plüss + osztálykép.


Tanárnő 4: Virág + Raffaello + méz + zokni plüss + osztálykép.


Tanárnő 5: Közepes méz + valamilyen édesség + plüss + osztálykép.


Osztályfőnök: Piros tollak (mindig elhagyja vagy ott hagyja valahol) + kávé (szó szerint, sokszor kifutott óráról, hogy a kávéja...) + bögre + méz + plüss + osztálykép + üvegcse, rajta "nyugtató" felirattal, benne szőlőcukorral (ha következő évben is bajos osztályt kapna) + kisebb üvegnyi 10-20 Ft, rajta felirat: "papír" (az utóbbi két évben mondta, hogy ki fogja velünk egyszer fizettetni a papírokat, amiket újra kell másolnia, mert elhagyjuk, bár sosem komolyan gondolta).



2020. ápr. 7. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit sok, túlzás.
2020. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tulzas.

Egy csokor virag boven eleg az osztalyfonoknek/kedvenc tanarnak, ha tenyleg ugy gondolod, hogy kiemelkedoen jo volt.

2020. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy komplett.

Mi a szarnak ennyi minden??

2020. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindezt vehetné az egész osztály, közösen.

Én is túlzásnak találom, de Te tudod, mit érzel irántuk.

2020. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
fogadok te vagy az osztály nyaligátor strébere
2020. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Baromi hülyeség. Semmi szükségük ennyi szarságra. Üveg méz??? Hol élsz te. Kézzel készített plüss zoknit meg az ovisok szoktak adni az óvónénijeiknek. Egy-egy szál virág, amelyiket jobban kedveled, annak csokor is lehet és ennyi. Férfinak esetleg egy jó üveg ital. Ne fess, ne kézműveskedj, ez mind nagyon nevetséges. Gondolom jó tanuló vagy, akkor meg lehetne annyi eszed, hogy tudjad mit illik és mit nem. Nem csak a tananyagot kell ám megtanulni, hanem az életet is.
2020. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy próbáld megbeszélni az osztállyal, hogy közösen adjátok ezeket. Írd meg nekik ezt, hogy válasszanak mindegyik tanárhoz egy dolgot a listádból és azt adjátok.


De, ha nem mennek bele és mindenáron ezeket szeretnéd adni vagy mindenáron te magad ajándékoznál, én azt mondom, ha Te úgy érzed, hogy ezekkel örömet okoznál, akkor add oda nekik.


Én mondjuk egy dolgot adnék max mindegyik tanárnak. Egy valamit, ami poénos vagy van valami sztorija és ha ránéz, akkor el tudja mondani, hogy egy kedves diákjától kapta. Az elhalmozás már nem kelti ugyanezt az érzetet és kényelmetlenül is érezheti magát. Tudom, jót szeretnél nekik és a lehető legtöbbet érdemlik, ezért akarod a lehető legtöbbet adni, de pont az a legjobb, ha csak egy maradandó dolgot kapnak tőled.


Ráadásul, ezt Tőled kapják és nem az osztálytól, így az ajándéknak is olyannak kell lennie, amit nem egy osztály adna, hanem egy diák. Pl egy osztálykép olyan, amit egy osztály adna.


Kicsit átírom az ajándék listádat, hogy én hogy csinálnám.


Tanárnő 1: Imád minden régi dolgot, illetve ami úgy néz ki, tehát neki valami díszt gondoltam, pl: egy pofás kiskocsi vagy könyv régiségekről, vagy amit találok


Tanárnő 2: Imádja az édességeket, főleg a Nutellát, ezért egy különleges csomagolású édesség/nutella vagy valamilyen tárgy, ami az édesség iránti szeretetére utal


Tanárnő 3: Festmény (én készítem, nem boltban veszem) amin megörökítem az egyik leghumorosabb órai emléket


Tanárnő 4: Virág + Raffaello (meg ha nagyon szeretnéd, akkor egy zokni plüss)


Tanárnő 5: Ugyanaz, mint a Tanárnő 4 (a mézet amúgy nem értem, hogy miért írtad oda mind2höz)


Esetleg Tanárnő 4 és 5-nek adhatsz művirágot a csoki mellé, mert az megmarad, akkor zokni plüss se kell. Vagy cserepes virágot, amit, ha gondoz, szintén megmarad és akkor se kell zokni plüss.


Osztályfőnök: Piros tollak (mindig elhagyja vagy ott hagyja valahol) VAGY kávé (szó szerint, sokszor kifutott óráról, hogy a kávéja...) - a többi már olyan dolog, amit az osztály szokott adni.


A szőlőcukros meg a papíros pláne, esetleg arra megpróbálhatod rábeszélni az osztályodat, mert jópofa ötlet.


Ezen a szőlőcukroson vagy a papíroson jót nevetne a tanár, de csak ha az osztály adja.

2020. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még a festményhez annyit írok, ami a Tanárnő 3-at illeti, hogy azt akkor csináld, ha jó festő vagy. Általában festményt az ad, aki tehetséges és folyton fest. Ha szeretsz festeni, de a tehetséged nem lenne meg, érdemes mást adni.


A zokni plüsst meg megnéztem, hogy micsoda időközben és szerintem azt egyáltalán ne adj egyik tanárnak se. Az tényleg egy kicsit gyerekes, max, ha esetleg valami olyan figurát készítesz, amit tudsz a tanár órájához kötni valahogyan.

2020. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!