Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem nem jár el...

Csak szerintem nem jár el fair módon néhány tanárom?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom feladott forgalmazást házinak, terjedelmet nem írt hozzá. Kb 400 szó lett a Word szerint ez fél oldal. A tanár lehúzta a jegyet négyesre, holott nem adott meg terjedelem beli megkötést. De egyébként máskor is tett megjegyezéseket a régebbi fogalmazásaim terjedelmére, amikor az kézzel írva másfél oldal meg volt és ő pont azt mondta, hogy ne legyen annál se több, se kevesebb.


Egy másik tanárom, infót tanít nekem. Ketten a biztatása miatt jelentkeztünk előre hozott érettségire, ami miatt osztályozó vizsgát kellett tennünk. Ugye annak volt szóbeli része. Online történt, de nem is ez a baj. Osztályozó vizsgára nem tudom máshol hogy van, de a mi sulinkban meg szokás mondani, hogy a szóbeli részén milyen témakörök jöhetnek elő. Na ez a tanár ezt nem tette meg, csak annyit mondott, hogy a feladatokból fog kérdezni. És ez konkrétan úgy történt, hogy osztályozó vizsga közben ugye meg kellett osztani a képernyőt, hogy ő is lássa hívásban, és az írásbeli feladat Excel táblázatos feladatot megnyitni. Konkrétan ugyan azok voltak a kérdések, mint az írásbelin és csak azok a részei, amit az éppen felelő tanuló nem tudott. Ja és egyébként az osztályozó vizsga dátuma előző délután lett egyeztetve velünk. És így én például hármas leszek infóból, holott az átlagom kereken ötös.


2020. ápr. 9. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
túlpörgöd, semmi értelme a középiskolai tananyagnak. A középiskolások tudják hogy mikor házasodott meg Örkény I. de nem tudják mint az a nettó-bruttó bér.
2020. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egy csomó minden lényegtelen, de attól az átlagomat még lehúzza, otthon ugyan úgy vitatkozni fognak miatta, a kollégiumban ugyan úgy be kell járnom szilóra, és a jövő évben alacsonyabb lesz az ösztöndíjam, ha rontok... És nem is érdekel, hogy rontok, mert előfordulhat, de hogy ilyen indokokkal az azért bosszant.
2020. ápr. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!