Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hiányzik bárkinek is az...

Hiányzik bárkinek is az iskola-tanárok osztálytársak? Nekem aztán nem, tőlem maradhat így minden végleg akár

Figyelt kérdés

Anyámék azt mondták mikor bezártak a sulik hogy most örülök neki, de meglátom majd hiányozni fognak az osztálytársak tanárok.

Na pont 1 hónapja nem láttam nem beszéltem senkivel. Mérleg.


a) iskola és osztálytársak. Abszolúte nem hiányzik senki. A többéségét a zömüket ha az életben nem látnám többet az se érdekelne

b) Tanárok: na ez meg tényleg olyan hogy kb akkor lássam őket amikor a hátam közepét. Nem hogy nem hiányoznak, hanem kifejezetten örülök hogy senkit se látok jó darabig. Kár hogy nem örökre....



Most akkor velem van a baj? én tök jól elvagyok így is marhára nem hiányzik senki, 1 hónapja senkit se láttam senkivel se beszéltem de még face vagy viberen se.

És kösz, megvagyok. Részemről maradhat is így.


2020. ápr. 13. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, sokaknak hiányzik az iskola.
2020. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nagyon hiányzik.

A barátnőimmel már egy hónapja nem találkoztam és hiányoznak a közös nevetések és programok. Az egyiküknek tegnap volt a szülinapja és azt se tudtuk normálisan megünnepelni, csak videochat-en.

Az osztályomban van pár idegesítő személy, de igazából az osztály- és évfolyamközösségünk is nagyon jó, remek programokat szoktunk szervezni.

A tanáraimat mind kedvelem, igazából van olyan, akivel sulin kívüli dolgokról is szoktam beszélni (most éppen filmajánlókat küldünk egymásnak), és az általuk tartott órák könnyed, de mégis tartalmas hangulata sem jön át interneten keresztül.

Arról szó se essék, hogy mennyi iskolai versenyről, programról és kirándulásról maradtam le emiatt.

Sajnálatos, ha te ennyire nem találtad meg a helyedet, illetve ekkora gyűlölettel gondolsz az iskolai környezetedre.

2020. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

" illetve ekkora gyűlölettel gondolsz az iskolai környezetedre."


semmi gyűlölet nincsen bennem. leszarom az egészet igazából. amit írtam akkor lássam őket mikor a hátam közepét.

még annyit se érnek hogy gyűlöljem őket. Az esőt se gyűlölöm ha esik, csak épp esőkabát és leszarom...

2020. ápr. 13. 11:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Igaz, egyetemista vagyok, de pl a középiskolai osztálytársak egyáltalán nem hiányoznak. Akikkel akarom tartom a kapcsolatot, a többi nem érdekel.

A mostani szaktársaim hiányoznak, igazán családias a környezet, de ha nem is mindenki a szűkkörünk hiányzik, hogy nem ölelhetem meg őket, nem cukkolhatom őket és ők se engem. Oké, videochaten beszélünk, de az mégse olyan.

De az osztálytársak nem hiányoznának, ugyanúgy azzal tartanám a kapcsolatot, akivel akarnám. Egy két tanár órája még most is "hiányzik", szívesen visszaemlékezek rájuk, de a többi nem igazán.

2020. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem már nem sokáig érint ez az iskola dolog, mivel most vagyok végzős, de egyáltalán nem bánom, hogy ezt a másfél hónapot itthon tölthettem. Pár hónapja, amióta pánikbeteg vagyok iszonyúan nehéz volt bejárnom suliba, még a gyógyszeres kezelés ellenére is. Itthon sem vagyok túl jól, de hálát adok az égnek, hogy nincs iskola, hogy nem kell közösségbenennwm, hogy sem a tanároknak, sem a diákoknak nem kell magyarázkodnom, ha rámtör a rosszullét. Különben sem voltam jóban senkivel, ha nem szóltak hozzám, akkor én nem beszéltem. Bennem sincs embergyűlölet, egyszerűen csak ha nem muszáj, akkor nem jártatom a számát feleslegesen. Szóval, igen, én bevallom kifejezetten élvezem ezt a jelenlegi helyzetet. 19/L
2020. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem hiányzik az iskola.


29/N

2020. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát százévesen jóhogy nem.
2020. ápr. 13. 14:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon romlott és mérgező az osztályközösség, szóval nem nagyon hiányoznak a többiek. Viszont ezt a kb. másfél hónapot simán kibírtam volna, ellenben így sokkal nehezebb az érettségire készülni, próbálnak a tanárok nekünk segíteni, de érezhető hogy ez nem a tanteremben folyik.
2020. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát százévesen jóhogy nem


Tusé...

2020. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem az iskola nem hiányzik se a tanárok de a barátaim nagyon hiányoznak főleg a fiúk olyan jól elvagyunk meg elhülyülünk.A tanítás se hianysik így legalabb jól teljesítek.

L

2020. ápr. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!