Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen becenevek vagy gúnyneve...

Milyen becenevek vagy gúnynevek fordultak elő nálatok az iskolában, az osztályotokban?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Rézf**zt növesztett genetikai evolúciós hulladék.
2020. ápr. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Kotonszökevény
2020. ápr. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát nekem volt egy-kettő, de nem szívesen emlékszek vissza rájuk...
2020. ápr. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Eörgs

Blügröndörcs

Csaüzleán Bűzbüffencs

Büzbegvédzsd Endörgcs

2020. ápr. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez melyik országban volt, Grúzia?
2020. ápr. 14. 12:48
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk vagy vezetéknévből alkotott csúfnevek voltak vagy kinézetre utalóak, általában elég alpáriak. Vagy sok gyereket az apja csúfnevén neveztek, pl. a Gólya becenevű fickó fiát kisgólyának. Engem csontváznak meg gebének hívtak de voltam fehérgyász (a fehér bőröm miatt, kreatív, mi?), csóróg*ci, maga az osztályfőnököm pedig varjúnak hívott (varjúgyerek arrafelé az elhanyagolt, árva gyerek szinonimája). Rendkívül alulkulturált közösség volt.
2020. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Hálát adok, hogy normális osztályom van, nálunk ilyenek nincsenek (vagy csak nem tudok róla)
2020. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
porszívó, lombáragyú, lapaj, nagyfejű helyiség kalapácsa, güzü, dakota, costa brava, kokeró únó, rambó, prézma, sonka, kocsi, cibere, cefre, troli, fityma, kapdbea, hokiboti, fingos, csöcsi, husztilaci, punkos, kölyök mucli.
2020. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!