Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább amit...

Mi volt a legdurvább amit tarnárnak szóltatok vissza?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem én voltam, de az egyik osztálytársam azt üvöltötte neki, hogy az Isten b+ +.
2020. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem gimiben beszólt az angoltanárom, hogy miért vagyok szemüveges, miért nem hordok kontaktlencsét. Én meg azt válaszoltam, hogy oké ha kifizeti.
2020. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Sosem sullyedtem olyan melyre, hogy idosebbnek (igy a tanaromnak sem) visszaszoljak.
2020. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt mondtam a tanáromnak, hogy az anyádat b+. Ezt az után, hogy a nagymamám temetése után (ő nevelt fel) csak kettes dolgozatot tudtam írni. Szerinte selejt vagyok. Nem a gyerekem halt meg.
2020. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

“Nem az ön dolga lenne tanítani?”

Mondtam miután már második hete minden órán telefonozott és csak bebökte melyik oldaltól kezdve jegyzeteljük ki az anyagot.

5 perc múlva befigyelt az intőm 🤷🏻‍♀️

2020. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lóf***t. :D
2020. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"A q... anyád!""

... mindezt általános másodikban. Én magam copfos, szemüveges, kítűnő tanuló kislány. Az évszám pedig 1990.


Amiért mondtam: Beszökött egy kutya az iskola udvarára délután, a napköziben. Mi, gyerekek játszottunk vele, pátyolgattuk. Én már elterveztem, hogy hazaviszem suli után, akkoriban sok kóbor kutya kötött így ki nálunk. A tanárok azonban máshogy gondolták. Kapával-kaszával hajtották ki szegényt, amikor észrevették, hogy ott van, és elég brutálisan.

Én ettől olyan mérges lettem, hogy előkapartam a legcsúnyább kifejezést az agyam mélyéről, amit a két bátyámtól valaha hallottam.

A tanár szerintem el se hitte, hogy ez az én számból hangzott el... 😆 De osztályfőnöki intő lett a vége...

2020. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

És maga tanít minket érvelni. Aztaqrva.


Mindezt azután, hogy bevágott egy egyest, mert nem volt tankönyvem, amit sosem nyitunk ki és mert csak.


Aztán írtam nála egy 97%-os érettségit.

2020. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

#4:

Ezt valszeg csak magadban mondtad neki, hangosan már nem merted.

2020. ápr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer full porig aláztam egy tanár, azt mondtam neki, hogy szerintem béna a cipője.
2020. ápr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!