Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdúrvább, szívatós...

Mi volt a legdúrvább, szívatósabb vagy megalázóbb feladatotok gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Akár egyetemi, akár gimis gt-ben.

2018. nov. 13. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen.
2018. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Miss Endzsi ***** válasza:
68%
gimiben kesztyűbe töltött sűrített tejet kellett kiszopnunk egy-egy fiú előtt.....
2018. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy nagy üst amiben savanyú káposzta volt, bele volt pisálva (esetleg verve is), köpködve, tele volt undorító dolgokkal. És el volt az alján rejtve egy kulcs, ami egy láda lakatát nyitotta. A ládában volt a suli zászlója. És sajnos rám hárult a feledat, mert ha az ember boncmesternek tanul, biztos nem riad vissza semmitől. Tévedtek. Könyökig sz.ros lettem. Ez 2 éve volt...
2018. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Arról nem beszélünk.
2018. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Meg kellett ennem egy jó nagy kövér fehér hernyót. Nem sikerült, hiába fogtam be az orrom, amint ráharaptam, szétpukkadt a fogaim közt, ehhez meg nem voltam hozzászokva, így kb. üvöltve dobtam ki a taccsot mindenki előtt.
2018. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az en iskolamban nem volt golyatabor, hala a jo istennek.
2018. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
Miért vagyok lepontozva? Most komolyan másoknak nem lenne megalázó 500 ember előtt térdelni az aulában és szopni a fiúk előtt.
2018. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Én azt nem értem, hogy miért nem képesek az emberek azt mondani, hogy "nem", és szimplán nem csinálják meg a feladatot.
2018. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Miss Endzsi ***** válasza:
30%
Nálunk ha valaki nemet mondott, akkor mást kellett csinálnia. Majd a tanárok szívatták meg órán. Azokat meg főleg akik el se jöttek erre a szép napra a gólyák közül. Tehát nálunk ha valamit nem akartál meg csinálni, akkor tudtad, hogy később úgyis rosszabb lesz, inkább megcsináltuk.
2018. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miss Endzsi ez durva...sajnos én is hallottam ilyenekről. Nálunk nem volt ilyen, gimiben valami enyhébbel próbálkoztak, de az sem volt kötelező, egyetemen meg egyáltalán nem volt ilyen.
2018. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!