Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szóltok hogy jövő hét...

Mit szóltok hogy jövő hét szerdán még napirenden lesz az országgyűlés előtt az érettségi halasztása?

Figyelt kérdés

Ez nem azt jelenti feltétlen hogy halasztanak hanem azt hogy egyáltalán megfontolásra kerül és akár halaszthatnak is?

És mindezt az érettségi előtt pár nappal?

És ha NETÁN halasztanak, akkor azt mégis mikor jelentenék majd be? Érettségi mínusz 2 nappal?


2020. ápr. 24. 12:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Akkor mégis miért érdekel? Van rokonod, aki érintett benne? Vagy csak uszítani akarod itt a népet, hogy szidjuk együtt a kormányt?

És nyílván nem 3-án jelentenék be a halasztást, vagy ha mégis akkor nem 23.55-kor teszik ezt meg, hanem legkésőbb 18-20 órakkor.

2020. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kérdező te nem vagy 100-as esküszöm :D Nem is vonatkozik rád, de vered itt magad.
2020. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan... ezek a kérdések, mint egy napi sorozat. :DDD
2020. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
#14: Szörnyű. Ha meg valaki szóvà teszi nekik, hogy álljanak le, még ők vannak felháborodva.
2020. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#15

Nyilván, hát ez a legjobb szórakozásuk hogy ide írogassanak kamu háborgós kérdéseket, persze hogy ragaszkodnak hozzá. :D

A kérdezőt már fel is ismerem a stílusáról, de vannak még páran akiknek kötelező a napi MINIMUM 1 kérdés az érettségiről.

Azt nem értem mondjuk, hogy miért nem inkább filmeznek, kertészkednek, olvasnak, stb, de hát na, mások vagyunk... :D

2020. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Na most újra elmondom én ezt a kérdést nem vizsgára VÁRÓKÉNT teszem fel... újra és újra.

Én kösz már 12 éve túlvagyok rajta."


Az előző kérdésedben még vizsgára vártál tanulóként:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

"??? Én az érettségire itt és most is készen állok. Februárban volt a kisérettségi minden ötös."


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

"Én már nem tanulok, minek tanulnék. Az 5 tárgyból kettőt (választott + nyelv )már tavaly 11-es koromban letettem előre hozottként. A többire meg rég felkészültem tőlem akár holnap reggel lehet is a vizsga."


Pusztulj már...

2020. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%

#17

Linket nem tudok, de volt olyan is hogy ő volt a tanár. :D

2020. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
Neked nem qrva mindegy, hogy mikor szólnak, ha esetleg elmaradna? Ha tanár vagy, akkor konkrétan semmi előzetes felkészülést nem igényel az, hogy bemenj felügyelni. Felkelsz, bemész, végig ülöd a napot, oszt hazamész. Nyilván nem 300 kilométerről jársz dolgozni, hogy napokkal előre intézkedni kelljen. Ha most szólnak, hogy el lesz halasztva, akkor nem mész be és kész. Ha három nappal előtte, akkor nem mész be és kész. Ha aznap reggel, akkor szintén nem mész be és kész. Nyilván nem szervezel a jelenlegi helyzetben nyaralást, utazást vagy bármilyen programot, aminél számítana, hogy ráérsz-e aznap, vagy nem. Te csak hőzöngeni szerettél volna. Baromi szomorú azért, hogy a fiataloknak ilyen őrjöngő neurotikus tanárokkal kell megbirkózniuk nap, mint nap.
2020. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

A kérdező nem tanár, és már abban is kételkedni lehet, hogy egyáltalán van munkája. Vagy otthonról kreálja a napi kérdéseket és neki ez a szociális érintkezés formája, vagy valami unatkozó biztonsági őr aki ezzel szórakoztatja magát, esetleg az OPNI-ban nyit a könyvtár 8-kor és leengedik az ápolók, mert akkorra időzíti a reggeli kérdéseket. Vagy fizetett provokátor, mert az ilyen kérdések pörgetik az oldalbetöltést, ezért nem történik semmi amikor jelented.


És ahogy mondani szokta:

"Hajrá jelentsetek!! Eddig is marha sok foganatja volt igaz-e???",

""VISSZATÉRT AZ ALAPÍTVÁNYI ISKOLÁS" ez duma terelés mellébeszélés nem a kérdésre a válasz. Ja és még nem is igaz mert nem visszatért. El se ment... khm.", "Ki tart fegyvert a fejedhez? Tán én?"

"Hajrá. Hátha 100000. alkalommal bejön az ami előtte 100000-1 alkalommal már nem jött be. Hajrá"

""jelenteni kellene." Hajrá."

2020. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

"hanem legkésőbb 18-20 órakkor."



És micsoda különbség igaz-e?

2020. ápr. 24. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!