Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem és akkor még nem tudtam eldönteni hogyan tovább, nem adtam be sehova a jelentkezésemet. Idén januárban jelentkeztem történelemből szintemelő érettségi vizsgára, mivel az idei felvételihez már kötelező egy emelt érettségi. Történelemből jó vagyok, persze attól még kellett egy kis felkészülés de bízom benne, hogy a 3-as/4-es meglesz. Na most ugye amikor jelentkeztem akkor be kellett nyújtani egy jelentkezési lapot a vizsgára amin rajta volt minden fontos információ( név, lakcím, e-mail cím, személyigazolvány szám stb. ) Személyesen mentem be a kormányhivatalhoz és ott azt mondták, hogy április közepén megérkezik a vizsgabehívó amin rajt lesz, hogy hova kell menni és mikor. Egy barátom tavaly rendesen emelten érettségizett és tisztán emlékszik, hogy neki már április 15- e körül megjött a behívója.


Persze a most kialakult helyzetet is figyelembe kell venni, de eddig még semmi nem jött sem az e-mail címemre, sem pedig postai úton. Nem tudom, hogy melyik iskola szervezi. Van pár elképzelésem, megnéztem ezeknek az oldalait de semmit nem találtam ezzel kapcsolatban. Május 4-én a magyarral kezdődnek érettségik, tehát ez azt jelenti, hogy a történelem(így az emelt is) május 6-án lesz. Már másfél hete variálnak rajta, nem jutnak dűlőre, de annyit biztosan tudunk, hogy mikor lesz, hiszen: ha kitűzik az érettségi kezdetének időpontját, akkor tudjuk minden tantárgyból a vizsga időpontját, tehát a történelmet is. Reggel 9 órára kell menni, ez is világos.

Tehát mindenki tudja, hogy MIKOR kell menni. De én és még sokan akik szintemelőznek, nem tudják, hogy HOVA. Semmi értesítést nem kaptam a Megyei Kormányhivataltól. Azért valamit küldhetnének, hogy hogy áll a helyzet, nem?


Miért nem tudják elküldeni az iskolának a címét legalább, hogy tudjam hova kell menni? Ehhez nem kell az, hogy mikor lesz az érettségi, mert azt úgyis tudja mindenki, első napon magyar, harmadik napon töri. Most komolyan utolsó napokban érkeznek majd meg a behívók?



2020. ápr. 24. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
en is emeltezek toribol, igaz 12.es vagyok, de meg mi sem kaptunk semmi hirt rola, szoval ne izgulj, ha kitalaljak csak szolnak... 🤷🏼‍♀️
2020. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elozo vagyok, mi ma kaptuk meg emailben a beosztast.

sok sikert ! 😊

2020. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!