Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket sem érdekel az ha...

Titeket sem érdekel az ha mások kibeszélnek titeket a hátatok mögött?

Figyelt kérdés

Az osztályomból néhányan, főleg lányok gyakran kibeszélnek engem a hátam mögött. Minden visszajut az én fülembe. Eleinte bosszantott, de mára már megtanultam nem foglalkozni velük. Egyszerűen szánalmasak. Nem érdekel mit gondolnak rólam, irigyek, nincs saját életük és ezért foglalkoznak ennyit velem vagy nem tudom. Én egyszerűen figyelmen kívül hagyom őket, levegőnek nézem őket, ahogy ők is engem, a szemembe nem merik megmondani. Ha akarnám, megtudnám tépni mindegyiket de én érettebb vagyok annál mint, hogy velük foglalkozzak.


Ti, hogy kezelitek az ilyet?

19/L



2020. ápr. 25. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem érdekelne, akkor fel sem tetted volna a kérdést, és magad nem váltál volna olyanná, mint akik "nem érdekelnek". Nem vetted észre? Most te vagy az, aki kibeszéled őket a hátuk mögött ...
2020. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már bocs de én azért tettem fel a kérdést, hogy kíváncsi legyek arra, hogy ti hogyan kezelitek az ilyen helyzeteket. Én nem beszélek ki senkit, csak leírtam, hogy mi a helyzet.
2020. ápr. 25. 13:16
 3/6 anonim válasza:
Én minden olyan dolgot amivel nem érdemes foglalkozni figyelmen kivuk hagyok. Ez a kibeszélés is egy olyan dolog hogy nincs olyan ember akit nem beszélnek ki. Föleg iskolában barátok között. Szoval ezzel nem érdemes foglalkozni. Ugyan ez a helyzet ha valakit cikiznek. Nem érdemes ezekkel foglalkozni mert csak magadnak ártasz olyan értelembe hogy ezen agyalsz és emészted magad. Szerintem jol csinálod. Sajnálom azokat az embereket akiknek olyan szar és egyhangú az élete hogy máséval foglalkoznak.
2020. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem marhára nem érdekel ha ki beszélnek mert gyakorlatilag már ott tartunk hogy mindenki kibeszél mindenkit. Minden embernek vannak hibái és akinek vannak hibái azt kibeszélik ennyi
2020. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én leszarom nagy ívben. Igaz, már nem vagyok fiatal.
2020. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Én is leszarom, már kisiskolás koromban megtanultam leszarni, különben már diliházban lennék ha ezzel foglalkoznék.
2020. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!