Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon idegesít egy lány,...

Nagyon idegesít egy lány, mindig kibeszélnek, azt hiszi, hogy jobb nálam. Szeretném megmutatni neki, hogy én jobb vagyok. Valaki vmi tipp? (13/L) ?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya szegény, de beképzelt.. A barátomnak az egyik exe, szerintem el akarja venni tőlem.. Nagyon idegesít tényleg.. Amikor még nem tudta,hogy járok azzal a bizonyos személlyel, akkor melegítőben járt stb, most meg jól AKAR kinézni de olyan ruhákat vesz fel, ami mellesleg kínai (nem mintha problem lenne ha vki onnan vásárol, de az a baj,h nagyon menőnek érzi) és nem is áll jól neki.. Azt hiszi,h nagyon menő, és sokkal jobb akar lenni nálam. Egyrészt ennek örülök, mert tudom,h soha nem lesz nálam jobb, de zavar is... Nem tudom mit tegyek, kérlek segítsetek, mert kezdek idegileg elromlani tőle..

2016. nov. 29. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Hagyd figyelmenkívül, különben semmivel sem leszel jobb nála. Csak magadnak ártasz vele.

És, nem idetartozik, mi az, hogy exe meg, hogy jártok? Istenem, mert 13 évesen kemény dolog a párkapcsolat.

Amúgy, nem tudhatod biztosan, amiatt a bizonyos személy miatt öltözik-e így. Talán más miatt.

15/L

2016. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazad van.

Próbálok úgy tenni, mintha leszarnám de közben meg rohadtul érdekel,hogy mit csinál meg zavar,hogy nem azt nézi,h én milyen "menő" vagyok vagy nem tom, ez nagyon hülyén hangzik de szerintem te is voltál már ilyen helyzetben.. :(

2016. nov. 29. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az írásod alapján te is el vagy szállva, nem is kicsit.
2016. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

tudom hogy még csak 13 éves vagy, de próbálj egy kicsit érettebben gondolkodni :) ne akarj senkinél se jobb vagy menőbb lenni, ez magától jön ha nem törődsz vele. az elsőnek igaza van, hagyd figyelmen kívül, ne törődj vele, legyél boldog, sokat nevess. hidd el, ez fogja a legjobban bosszantani őt, ha észre sem veszed. magaddal törődj, ne mással :)

22L

2016. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

24 elmúltam sok mindent már megtapasztaltam többek közt volt ilyenre is példa, de az ettől durvább. Volt egy osztálytársam(mindketten lányok vagyunk) és volt egy időszak amikor jóban voltunk. Utána meg ellenem fordult. Mai napig nem tudom ennek az okát, de végülis mindegy. A lényeg, hogy 3 éve nem képes leszállni rólam, pedig nem is találkozunk.


Tényleg nem kell vele foglalkozni. Saját magát minősíti ezzel. Másfelől te se vagy jobb, ha bizonygatni akarsz neki hogy több vagy tőle. Kicsinyességre vall ez az én vagyok a jobb nem te.


Harmadrészt nem ide tartozik, de 13 évesen nem a pasizással kéne foglalkoznod.

2016. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján kicsit sem vagy jobb, sőt. Amíg rajta minimális komplexus mutatkozik (ami nem tudatos), te tudatosan lenyomnád őt. Betudom az ifjúságodnak :D
2016. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csajtól óvjon meg a jó isten mint te vagy.
2016. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon igaz :(
2016. nov. 29. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Írásod alapján csakis jobb lehet nálad.
2016. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!