Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket is kupán vágtak anno...

Titeket is kupán vágtak anno a suliban pecsétgyűrűs ujjal?

Figyelt kérdés

Tanárnők elsősorban.

Fájt? Meséljetek. 😁


Jöhet kor, nem is.


2020. ápr. 27. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú fa vonalzó, pecsét gyűrű, kezem, hátam, fejem rendesen szét volt csapkodva általánosban. Közép suliban már nem hagytam volna, de ott már nem vertek. Nem ma volt, 35 vagyok már.
2020. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, altalanosban előfordult egy pár osztalytarsamnal. 23 vagyok
2020. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a vicces abban, hogy egy elmeberteg veri a gyerekeket?
2020. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kulcscsomóval.
2020. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem én, úgy általánosságban az osztályban inkább a kulcscsomó és a kréta volt a tanárok kedvenc lövedéke. Vonalzó meg mutatópálca inkább alsóban.
2020. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem sosem ütöttek meg, mert katatlon állapotba kerültem volna tőle. :D Ha a tanár felemelte a hangját, én megrémültem, hát, ha még elkezdett volna verni, mint a répát. :D


Egyszer volt, hogy megrángatott, ahogy a sarokba állított meg fejen vágott máskor a kesztyűjével, de ennyi.


Olyan volt, hogy megtudta, hogy otthon rendetlen vagyok (tegyük hozzá, hogy tisztaságmániás volt a család fele, úgyhogy, nekik a tiszta lakás is koszos, rendetlen) meg lusta (amúgy nem lusta voltam csak nem engedtek semmit megcsinálni a szüleim, mert szerintük elrontottam volna), illetve hisztis (mert néha hisztivel értem csak el, hogy engedjenek alapvető dolgokat megcsinálni, illetve sokszor a pánik miatt sírtam, mert féltem). Amúgy szófogadó, szorgalmas, törődő voltam.


A tanár egyik nap bal lábbal kelt fel és egy tesiórán bejelentette, hogy futni fogunk a teremben körbe-körbe. Nem rám, hamem pár gyerekre haragudott, de az egész osztályból elege lett miattuk. Futottunk, ő meg addig elmondta mindenkinek, hogy trehány vagyok, hisztis, lusta és a titkaimat is megosztotta az osztállyal. Nem értettem, miért engem vett elő, elvégre nem is én dühítettem fel, de már értem; szófogadó gyerek voltam, csendes és érzékeny,tudta, hogy úgy sem csinálnék belőle ügyet.


Utána ugyanez a nő néha úgy bánt velem, mint egy tárggyal, olyan dolgokra kényszerített, amiket nem akartam, mert tudta, hogy nem merek nemet mondani, ha meg mégis, akkor ordítania kellett és máris sírtam.


Ugyanez a nő a többi gyereket sem bántotta fizikailag.


Rajtam kívűl még egy gyerekkel bánt tárgyként, de ennyi volt a bűne.


Amúgy nem volt rosszfej tanárnő.


Berni nem vert és sok tanár, hogy nebeljen, csak ütötte-vágta a gyerekeket. Mázlista vagyok, mert engem nem bántott.


Gimiben volt, hogy az énektanár egy másik osztályból egy fiút megpofozott; az volt a legdurvább dolog szerencsére, amit hallottam.


Ofő ott néha furcsa volt, a rossz gyerekeket imádta, a jókat gyűlölte, pl velem egyszer üvöltött egy félrértés miatt, a gallérjánál ragadott meg egy jó tanuló barátságos gyereket és lökött a falnak egy félreértés miatt, de az már meg se lepett; a tanárok a rosszgyerekeket tisztelik, a jókkal meg tárgyként bánnak, úgy, ahogy ez a tanár vagy általánosban az ofőm vagy sok más száz tanár.


Kb ennyi, szerencsére nem vertek, szerencsés vagyok, mert gondolom van, aki olyanokat tud mesélni, hogy a tanár eltörte a kezét, betörte az orrát, stb és utána a szülei is jól megverték.

2020. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kor meg a nem nem tudom kire vonatkozik.


Én most 29 éves nő vagyok.


Az általános iskolai tanító néni 45 - 49 körül volt, ofő a gimiben meg egy 35 év körüli pasi volt.

2020. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Féllábú Zsákbanfutó, nem Dia a nevem. De, ha Dia is volnék, az számodra miért fontos? Mármint milyen változást hoz az életedbe? Ha Te egy tanár vagy, aki így bánt egy Dia nevü lánnyal és már fontolgattad, hogy rá írnál, ráírhatsz, ha egy osztálytársa vagy/voltál Diának, akkor meg nem érthető, hogy ez miért fontos információ, hogy a hozzászólást Dia, Erzsók vagy Bettike írta.
2020. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lényegtelen.
2020. máj. 2. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!