Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A távoktatás alatt romlott/jav...

A távoktatás alatt romlott/javult az átlagotok a normál tanévekhez képest?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos romlott az átlagom. Hiába volt megszervezve az egész oktatás, voltak olyan tantárgyak ahol azt se értettem mit kér a tanár. Ilyen pl a biológia. Normális oktatás keretében bioszból 4-es, 5-öseim voltak. Most meg bármit küldök neki, visszadobál mindent, hogy ő nem így kérte, értelmezzem mégegyszer amit kért. Én meg hiába értelmezem, egyszerűen nem értem, hogy lehet egy telefon által készített képet PNG formátumba átpakolni. Ilyeneken csesztem el az átlagomat. Nem értem, hogy miért nem jó neki simán lefotózva, ugyanazt látja.

Szóval ehhez hasonló nehézségeim akadtak.

Ti hogy vagytok ezzel? Pozitívan hatott nektek az év végi értékelésetekre vagy inkább negatívan?



2020. máj. 20. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Maradt olyan, amilyen volt. Alapból nem kellett nagyon megerőltetnem magam mesterszakosként és 4-5 körül voltam eddig is, de úgy, hogy nézhettem az anyagot egy másik ablakban a teszt mellett, kicsit egyszerűbb volt:D
2020. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Mivel egyetemen nincs idén nyáron átlag alapján átsorolás fizetősre, így őszintén szólva sz#rok a vizsgákra. Tanulmányi ösztöndíjat nálunk csak az kap, aki 40-50 kreditet teljesít és 5 feletti átlaga lesz, én nem vagyok hajlandó ezért küzdeni és a tanulmányaim szempontjából totál irreleváns szabadon választható, himihumi kurzusokkal húzni az időm. Csak annyi érdekel, hogy sikerüljenek a vizsgáim, az már mindegy, hogy 2-esekkel vagy 5-ösökkel megyek át. Ami lényeges tárgy, azt úgyis megtanultam, ami pedig nem fontos, annak úgyis mindegy.
2020. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Valamiből javítottam valamiből nem.Például elmondhatom,hogy év végén 4-es leszek énekből és tesiből is :"D
2020. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clay Morrow ***** válasza:
87%
Én szerintem jobban teljesítettem.
2020. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!