Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan oldjátok meg a...

Ti hogyan oldjátok meg a távoktatást? Nem unjátok még?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen veszem magamat a tanulásra,ha egyáltalán nem érdekel a téma.(Ez nálam főleg a humán tantárgyakkal van.Egyszerűen nem érdekel és így nincs semmi motivációm.)Esetleg van pár tippetek,hogy hogyan ne unjam meg?(Maga a tanulással nincs bajom,csak ha érdektelenek gondolom/túl monotonak.)

2020. ápr. 22. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Amíg az iskolában voltam se foglalkoztam a nagyrészével. Most se.
2020. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is nehezen megy/ment, de én úgy oldottam meg, hogy egyik hétvégén atrendeztem a szobát, és ahol tanulok nincs más ami elvonja a figyelmem, egyik sarok, csak az asztal van ott, laptop és a tanulós dolgaim.

Mindig amikor megkapok egy témát, utána nézek YouTube on hátha van róla videó, vagy film pl, ezeket megnézem.

Jegyzetelek, azzal is valami megragad.

Én mondjuk szeretek szép, rendezett jegyzeteket gyártani.


Nekem inkább a reál tantárgyak nem mennek, a matek pl kicsit sem, abból is csak megkapjuk a feladatokat, semmi magyarázat hozzá se semmi..

2020. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért 1 gondolom nem akarsz meg bukni,bár te tudod,hogy hogy tanulsz.

2 Nekem figyelmem van,a reál tantárgyak pedig logikán alapulnak és azt könnyebb nekem megérteni,mint ha pl. töriből évszámokat meg ilyesmit kénne tudnom.Bár megpróbálok akkor szebb jegyzeteket csinálni,Úgyis szeretek rajzolni.

Köszi az eddigi válaszokat,szívesen olvasnék még párat.

2020. ápr. 22. 15:17
 4/4 anonim válasza:
Az első 1,5 hét katasztrófa volt, de átvészeltük. Utána már kezdett helyreállni az egész távoktasásos rendszer. Az én tanulási rendszerem a következő: Ahogy megkapom az anyagot már meg is csinálom és küldöm is vissza. Van olyan tanárom aki szombaton küldi a hétfőit, van olyan aki előző nap küldi, mint ahogy óránk lenne és van olyan aki aznap küldi és ahogy megkapom továbbítom is a tanároknak. Nekem ez a fajta tanulási módszer vált be, de ez persze egyénfüggő.Unni és is nagyon unom már, szívesebben tölteném az időmet az iskolákban, mint itthon de ha ezt 1 évig kellene csinálni az biztos, hogy akkor én belebolondulnék. Kitartást mindenkinek, kibírjuk, már nem sok van hátra a távsuliból!!
2020. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!