Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jó ötlet bele...

Szerintetek jó ötlet bele menni ilyenbe?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárommal közelebb kerültünk egymáshoz bár eddig még semmi olyan nem történt közöttünk.Volt,hogy felhoztunk egy olyan dolgot is,hogyha befejezem az iskolát találkoznánk.Az utolsó beszélgetés óta ugyebár már eltelt jó kis idő a vírus miatt.Nem tudom azóta hogyan gondolja ,mi lehet a véleménye erről.Viszont én meg már végeztem szóval már nem tartozok oda az iskolába.Ő ugyebár nem fog keresni mivel családja van (véleményem szerint nem én voltam az egyetlen diáklány,akivel ,,szórakozgatott,, szoval nem vagyok én semmilyen kivétel )

És igen tisztában vagyok azzal is ,hogy komoly kapcsolat soha sem lesz közöttünk :D esetleg valami más :D

Szerintetek írjak neki?

Mi a véleményetek?



2020. jún. 5. 04:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne írjál. Először is a helyesírásod csapnivaló. Lehet, arra gondolt, hogy majd talán tanít külön, azért akar találkozni veled. Ilyen elvtelen emberrel, ha netán mást akarna tőled, már önérzetből sem találkoznék. De valószínűleg nem akar semmit. Fejleszd magad, hogy megfelelő partnert találhass az életben.
2020. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem égetném magam, hogy a tanárral kufircolok...
2020. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!