Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinájak ha vissza akarok...

Mit csinájak ha vissza akarok menni a régi sulimba, de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy eljöttem ( tavaly) egy 8 osztályos gimnáziumba, es nagyon nem szeretem az osztályomat egyrészt a közösség miatt is , másrészt a fontosabb ok hogy nincsenek baratnoim. Persze ez November közepéig nem igy volt . Kb akkor kezdék azt kimutatni,hogy nem kedvelnek ezert ki lettem kozositve csoport feladatokbol engem mindig kihagytak stb.Aztan en ezt észrevettem nyilván sokáig küzdottem hogy ez ne igy legyen de aztan azert beláttam hogy nem kedvelnek kész el kell fogadnom. Aztan elkezdtem másokkal is barátkozni de rájöttem , hogy igazából az a négy csaj volt az akikhez én tartozom mert hasonlóak mint én ( nem könyv molyok,nem okoskodók,nem okostojások, nem hülyék,) És hátt igazából már azt érzem/éreztem hogy en innen el fogok menni. Mégpedig a regi sulimba es a hatodikat mar ott kezdenem. Ezt elmondtam a szüleimnek, anya és apa se örült. Anyával este beszélgettunk ( december kornyeken) és akkor elmondtam neki ezeket, es azt tettem hozza hogy felevkor szeretnek vissza menni a régi sulimba, ő erre azt mondta hogy fél év kor nem de evvegen igen, de azt is hozzatette hogy ne éljem bele magam mert apa nyilván nem ezt gondolja. Másnap mentünk suliba anyaval ketten es közölte hogy a regi iskolámba nem mehetek vissza ha nem csak 6 osztalyosba vagy majd sima gimibe.( ezt csak direkt zarojelben hozzateszem hogy en megkerdeztem a baratnoimet hogy ok mit szolnak ehez es mindenki azt mondta hogy nagyon hiányzok nekik es hogy visszavarnak. Plusz en egyatalan nem birom ezt hogy kb minden nap a seggeme ulok es varom hogy vegre hazamehessek, es kerlek ne irjatok hogy miert nem probalok baratokat keresni stb nos egesz evben ezen voltam es nem sikerult , meg en tipikusan az az ember vagyok aki mindig konnyen talal baratokat hozzaszokik a kornyezethez, nem tudok létezni baratok nélkül es ezeket a szüleim is tudjak) na hat ez van kerlek írjátok valami tanácsot, hogy hogyan győzzem meg a szuleimet. Ja es meg annyi hogy en 99%-ig biztos vagyok hogy megengedik a szüleim ok mindig a legjobbat akarjak nekem , csak átért irok itt kerdest ha esetleg valaki hasonlo helyzetben van/volt mint en vagy ha valakinek van jo tanácsa akkor ossza meg velem es ez által könnyeb lesz meggyizonom a szüleimet. < bocsi hogy ilyen hosszút irtam>

2020. jún. 18. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Nekem se voltak barátaim a suliban. Neten ismertem meg mindet. Suli után és hétvégén találkoztunk.
2020. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!