Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek így az osztálytársa...

Mit tegyek így az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Áprilisban volt az osztálycsoportba egy vita. Az volt, hogy nem tudtunk valamit a feladattal kapcsolatban, és erre az egyik osztálytársam elkezdett mást magyarázni, de olyat, amit eddig is tudtunk. Ő nem értette meg, hogy mi mit nem értünk, és elkezdte mondani a hülyeségeit meg osztotta az észt. Odahívta az anyját és az anyja írkált a mi osztálycsoportunkba az ő profilján keresztül. Az anyja elkezdett veszekedni 4-5 osztálytársammal, olyanokat írt, hogy a gondolatuk másfele vezet, és hogy elgondolkozik néha, hogy kit hogy vehetettek fel abba az iskolába (ezt az osztálytársam anyja írta). Erre a többiek elkezdték, hogy ők is hívják az anyjukat és szülői értekezletet tartanak, viccelődtek az egészen.


Az én álláspontom az, hogy iszonyú nagy hülyeség volt az anyját bevonni ebbe, mert tizedikesek vagyunk, és röhejes volt, hogy az anyja próbált mindenkit oltogatni. 16-17-18 évesek vagyunk, meg tudjuk mi a problémákat oldani vagy beszélni, nem kell ide anyuci meg apuci. Ha az anyja hagyta volna, elmagyaráztuk volna neki szépen, hogy egy fel nem tett kérdésre válaszolt, a feltett kérdést semmibe véve. Az osztálytársaim is túltolják már ezt az egészet, mert mai napig felhozzák a storyt, de részben igazuk van.


Tegnap volt a bizi osztás, és odajöttek hozzám azok, akikkel az osztálytársam meg az anyja veszekedett. Simán csak beszélgettünk, és ilyen hogy is mondjam, nyomást vetettek rám, vagy én nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg, de érezhető volt, hogy azért csinálják ezt, hogy legyek velük és utáljam meg őt.


Ti mit tennétek?



2020. jún. 20. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Mondd ezt, amit gondolsz. Röhejes volt, de nem kell túltolni.
2020. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!