Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hiba volt anno emiatt osztalyt...

Hiba volt anno emiatt osztalyt valtani?

Figyelt kérdés

10.-es voltam es nyari szunet volt, en meg unatkoztam. Felmentem egy olyan chat oldalra ahol ismeretlenekkel lehet nevtelenul chatelni (anotalk) es sokszor hittem valakit ismerosomnek. Amire valljuk be, keves az esely, hiszen nem hasznaltak az az oldalt olyan sokan.


Egyik este elkezdtem chatelni egy lannyal es megtudtam a lakhelyet is es nagyon ugy tunt, mintha egy osztalytarsam lett volna akivel tortenetesen joban is voltam (bar nem annyira, h sulin kivul akar csak egy szot is beszeltunk volna). Na most egy egesz ejszakan at beszeltunk es a szexre terelodott a tema, de vegul kilepett. Akkor en belegondoltam, hogy uristen, ez tuti az osztalytarsam es biztos felismert (utolag belegondolva: honnan? Nem is tudott rolam kb semmit ami alapjan a beszelgetes kozben beazonozithatott volna).


Annyira ugy ereztem, hogy leegettem magam, hogy otthon szabalyos konyorgesbe kezdtem, h irassanak at estire (amugy is felmerult mar bennem, de ez volt a legnagyobb ok) es vegul at is irattak. Szerintetek?


2020. jún. 21. 08:42
A kérdező szavazást indított:
Hiba volt, tuti nem ismert meg.
Hiba volt, mert nem is az osztalytarsam volt.
Hiba volt, mert bar megismert, de ez nem megoldas
Nem volt hiba, ha igy leegetnem magam en is ezt tettem volna
38 szavazat
 1/10 Lena7 ***** válasza:
76%

Előszőr is honnan veszed ,hogy az osztálytársad volt ?🤔 Lehet ,hogy csak egy másik lány volt ,aki hasonlított rá


Másodszor is meg mért akartál ennyire átiratkozni egy másik suliba ?

(TALÁN beszélgettél 1 lány osztálytársaddal a sz*xről ,nagy cucc. Nálunk az osztályba is felszokott jönni a téma (igen tudom ,elég beteg osztály vagyunk) és a lányok és a fiúk közösen szoktak rólla beszélgetni.


Szerintem hiba volt ,de ez már megtörtént. Fogadd el és lépj rajta túl. Felesleges ilyen apró dolgokon rágódnod. 😄

2020. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van. Egyebkent csak hirtelen eszembejutott, hogy basszus. Valoszinleg csak raparaztam es nem is o volt. Megbanni nem bantam meg amugy.


Es azert, mert nem voltak barataim. Aki volt azzal is osszeveszrunk es nem ereztem magam jol. :)

2020. jún. 21. 08:58
 3/10 Lena7 ***** válasza:
85%
Nem említettél más problémát ,de ha nem érezted jól magad ,akkor szerintem is megérte elmenned. Egy rossz osztályköhösségnél nincs rosszabb
2020. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez csak valami ürügy volt, hogy magadnak is megmagyarázd, miért akarsz másik osztályba menni. Ez még akkor sem lenne ok az osztályváltásra, ha tényleg az osztálytársad lett volna a csaj, amire baromi kevés az esély. Szerintem te ezt amúgy is akartad, ez csak egy utolsó csepp volt. De végül is mindegy, mert nem bántad meg.
2020. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

Ha nem kamu a kérdés, akkor nem is igazán értem a problémát. 16 évesen beszélgettél egy osztálytárs (ami nem is 100%, hogy az volt) lánnyal a szexről. De neki nem tetszett ezek szerint a téma, mert kilépett. Na bumm. Ez mért leégetés?!

Tudod én hány az osztályból jobban kinéző csajnak célozgattam rá élő szóban, hogy megdugnám?! :O Jó, nyilván nem így direktben, mert nem vagyok tapló, de a lényeg ez volt. Persze majdnem minden esetben lekoptattak. De abszolút nem éreztem cikinek fiatalon ellenkező neműek között az ilyen beszélgetést. Eszembe nem jutott volna, hogy emiatt osztályt váltsak.

2020. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Tanulopenz volt arra hogy problemak elöl nem futkoràszni kell
2020. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem konkretan a szexrol, hanem kinyilvanitottam kulturalt modon, hogy megdugnam... :D mikozben elvileg baratja volt.
2020. jún. 21. 10:03
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha az osztályomból ilyen miatt elmentek volna a fiúk, csak mi lányok maradtunk volna...
2020. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
😬 huh. Erdemes asszem nehany dolgon elgondolkodnom. Koszi a valaszokat.
2020. jún. 21. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Semmi rosszat nem tettél.De nem baj ha estire mentél mivel amúgy se voltak barátaid.
2020. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!