Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek az altsulis osztalyta...

Elmenjek az altsulis osztalytalalkozora, ha anno kikozositettek?

Figyelt kérdés

Nyar vegere van szervezve, elvileg ra is ernek. A gond az, hogy a felso tagozatban folyton bantottak, mert vegig kituno tanulo voltam, es mert elobb not meg a mellem, mint a tobbieknek. Nehany lany lehuzta tesi oran a nadragom, amikor eszrevettek, hogy valamelyik fiunak tetszek. Maskor kiloktek a tesioltizobol egy szal melltartoban... Nem ragozom, terrorizaltak.

Alapesetben soha tobbe nem mennek ezeknek az embereknek a kozelebe, megis ott motoszkal a fejemben, hogy most igy 5 ev tavlataban megmutathat nekik, mire vitte a nagy streber az osztalybol. 28 fobol egyedul en jarok egyetemre, nekem van allando parkapcsolatom, nemzetkozi cegnel dolgozom, a heti fizetesem tobb, mint nekik a havi, es meg az USA-ba is eljutottam munka ugyben. Az osztalytarsaim jo esetben leerettsegitek, gyarban vagy vendeglatos helyeken robotolnak ehberert es szidjak a rendszert.

Mit tennetek a helyemben? Menjek el, es mutassam meg nekik mire vitte az aki a delutani cigipartik helyett tanult, vagy inkabb ne is menjek a kozelukbe, mert csak meg inkabb beszologatnanak?


2018. júl. 8. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ha így álltak hozzád a korábbiakban, akkor sz..rd le őket. Valószínűleg úgy sem éreznéd jól magad a társaságukban.


Az meg nehogy már számottevő érv legyen nálad, hogy azért menj el, hogy ott majd jól az orruk alá dörgöld, hogy mennyit keresel, meg hogy felvágj nekik az életeddel, mert EZ lenne az, ami igazán szánalmas, nem az, ha lehúzzák a nadrágod az osztály előtt. Pont azt kellene megmutatni adott esetben, hogy te több vagy mint ők. Ha odamész egy felvágós, anyagias p..csaként az nem hiszem, hogy sokat javítana a rólad alkotott képükön.

2018. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

"Nehany lany lehuzta tesi oran a nadragom, amikor eszrevettek, hogy valamelyik fiunak tetszek. Maskor kiloktek a tesioltizobol egy szal melltartoban"


Jézusom hogy létezhetnek ilyen emberek :O -.-


Szerintem akkor menj el, ha van 1-2 normális ember akivel tudsz majd beszélgetni

2018. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Az mire jó hogy elmész dicsekedni? Meg azért azt ne meséld itt be hogy 28 ember közül egyedül neked van jó fizetésed és csak te vitted valamire és természetesen csak neked van állandó párkapcsolatod. Vagy figyelemmel kíséred az élettörténetüket? Honnan tudod kinek mennyi a fizetése? Vendéglátásban is lehet jól keresni egyébként úgyhogy visszavehetsz az arcodból.

Én sem rajongok az általános iskolás osztálytársaimért de akik ott rosszabb tanulók is voltak, vitték valamire és többen is már túl vannak az eljegyzésen. Én is jártam egyetemre de nem olyan nagy kiváltság az mint sokan hiszik.

Ha ennyi év után is csak ott játszanád a strébert, ugyanúgy ki lennèl közösitve.

Menj el de változtass a hozzáállásodon mert ìgy olvasva sem szimpi. Tudom le fogsz pontozni de nekem ez jött le ebből.

2018. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Engem ugyanigy terrorizaltak mert okos voltam, csunya, streber, koraerett, nem cigiztem, drogoztam, szxeltem, buliztam 13 evesen..

jovore lesz 5 eves talalkozo es biztos elmegyek.

3 nyelven beszelek, egyetemre jarok, most koltoztem ossze a parommal, jo munkam van, kulsommel is kikupalodtam es a szemelyisegem is nagyban valtozott, mar nem vagyok a felenk kiseger, akit mindig meglehetett alazni aztan az igazgatonal mar en voltam a hunyo mert osszealltak ellenem..

Nagyon sokukkal osszefutok de csak annyi ideig amig a dohanyboltban kiadjak nekem a cigit vagy a benzinkuton koszonok rajuk amikor tankolok.. persze van aki tobbre vitte, de azok a lanyok akik megkeseritettek az eletem 13-14 eves koromig most 30 evesnek neznek ki a sok drogtol, piatol, bulitol, osszevissza kfelestol kiegtek es sokukat kirugtak meg kozepiskolabol vagy siman otthagytak es elmentek kasszasnak stb.


Ne ugy menj oda, hogy na majd te ott hencegsz meg minden szr. Ugy menj oda, hogy bebizonyitod, hogy minden amit veled muveltek, csak erosebbe tett, es azza aki vagy. Tudom nehez, de legy halas nekik :) ha ok nincsenek, mashogy alakult volna az eleted.

Kitudja, talan azota megvaltozott valamelyikuk es sajnaljak, lehetnetek baratok. En is haragszok meg az en volt osztalytarsaimra, de idovel elfogod engedni, es talan jobb is kicsit szembesulni veluk most, mint orokke ugy emlekezni rajuk ahogy.

2018. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem menj el, ha szeretnél, de ne azért, hogy megmutasd hogy mid van.
2018. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért van mindenki lepontozva?
2018. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak akkor menj, ha jól éreznéd magad a társaságukban. A felvágás először jó érzés lesz, de közös téma nélkül ellaposodik az egész. Mégis miről sztorizgatnál velül? csak felszakadnának a régi sebek.
2018. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én biztos nem nem mennék el.Hasonló cipőben járok,idg lessz de túl mélyek a sebek..pedig eltelt 18 év.
2018. szept. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!