Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan adott egy intőt a...

Jogosan adott egy intőt a tanárom, mert "rossz éretelemben" használtam a "nem a tiéd, ez a miénk" mondatot? (vicc volt természetesen)

Figyelt kérdés

Háttérsztori.


Évzáró 19.-én: ülünk a teremben és amíg várjuk a késő osztályfőnököt, addig a magyartanár szórakoztat minket. Már amennyire tőle telik. :D

Talál egy könyvet a legelső oadsor valamelyik padjában. Rá van írva, hogy Horváth Endre. (az én nevem is, de a köynv a másik horváthé.) kérdezi tőlem. Endre, ez a köynv a tied?

Erre én:


Nem. Ez a Mienk!


Erre az osztály 71%-a hangosan felvisít a röhögéstől. A többi 30 % meg hangosan röhög.

Ez nem értem miért, de nem tetszik a tanárnak. adott nekem egy intőt..

Hát kösz szépen. Kifiguráztam a kommunizmust. Ez szerintem csak jó lehet. Ezt most vagy félreértette a tanár, vagy direkt akart kitolni velem, ezt nem tudom, de amikor mindenki elhalkult a tanár halálkomolyan kérdezte tőlem: Ez szerinted vicces? Erre én: Hát. szerintem igen. Eredeti jelentésében már nem annyira.



Namost megjegyzem, hogy a magántulajdon eltörlése az én családomat is nagyban érintette. Rengeteg termőföldet vettek el tőlünk. Rengeteg munkagépet és állatokat. 1800-as évek eleje óta gyarapodó mezőgazdasági vállalatunk csak úgy huss az államé lett.. Ebből csak kb 1 hektárt kaptunk vissza.


2020. jún. 24. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Komcsi a tanár.
2020. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát ezek szerint.. És tééényleg. ha nem csípi azt, hogy valaki viccet csinál a kommunizmusból akkor elég valószínű, hogy komcsika. Na mjd jövőre a szocmémgyárat mutatjuk meg neki. Ugyanis én meg a komcsikat nem szeretem.
2020. jún. 24. 21:47
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Ebböl nekem nem jött le hogy kommunista vicc lenne...

A tanar max azert adott a csori intöt mert a kisebbsegi komplexusa miatt azt hihette hogy ö maradt alul vagy nevetseges lett es megtorolta.

2020. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amugy jogtalan magatartast ugy itelni hogy ha mondjuk igy magyarbol adott 1 est
2020. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát, én nem vagyok biztos abban, hogy a tanárnak leesett ez a poén. Mármint szerintem annyira nem elsőre levágós, hogy mire gondoltál. Egyszerűen csak szemtelennek gondolt, vagy nemtudom.
2020. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Erre a béna poénra az osztály 71%-a visít a röhögéstől, 30% pedig hangosan röhög? Gratulálok a 101%os osztályodnak. Annyi eszetek van, mint egy csapat hiénának. Én nem adtam volna intőt, de nem vagy humoros. És a kommunizmusnak ehhez semmi köze, ha nem fűzöl hozzá magyarázatot. Kommunistákat utálni pedig vicces, mert nincsenek már. Inkább gyúrj agyra.
2020. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Troll kérdês.
2020. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett a poén, és elsőre egyáltalán nem a kommunizmus jutott eszembe róla, még ha annak is szántad. Van az osztályban két Horváth, a könyv meg Horváth tulajdonként van megjelölve. Viccből lehet emiatt közösnek tekintetni, egy pillanatnyi jókedv reményében. Mit kell ebben politizálni?
2020. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az iskolában van két Horváth Endre. Az osztáylban csak én vagyok az egyedül. ha ez a rendkívül fontos infó megnyugtat titeket, akkor a könyvre csak a név volt írva. Amúgy egy matematika feladatsor osztály nélkül.
2020. jún. 24. 22:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha igaz a történet, akkor lehet a tanárnő (ha nő) valami szexuális utalást látott benne inkább.
2020. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!